Akrep Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

29 nisan, 2017

Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte günlük yaşamınızda veya çalışma ortamınızda keyifli, bereketli, verimli bir döneme ilerleyebilirsiniz. Hayatınızda size yardımcı olacak dostlar edinebilirsiniz. Küçük ama hoş sürprizler yaşamınızı güzelleştirebilir. Sağlık yönünden kendinizi iyi hissedebilirsiniz.


28 nisan, 2017

Güçlü kişiler ve özellikle de kadınlarla karşı karşıya gelebilirsiniz. Fazla ve ince düşünmekten kaynaklanabilecek problemlere özellikle dikkat etmeniz gerekebilir. Duygusallığı kontrol etmeniz gereken bir gün olabilir.


27 nisan, 2017

Detay, incelik, hesap gerektiren konularda sıradışı bir yaklaşım izleyerek sonuca gidebileceğiniz, aynı anda hızla pek çok işinizi halledebileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Ancak zihinsel olarak fazlaca yorucu bir gün olabilir, sağlığınıza dikkat etmelisiniz.


26 nisan, 2017

Bugün öğleden sonra gerçekleşecek yeni ayla birlikte ilişkinize, birlikteliğinize, evliliğinize bakış açınız değişebilir. İlişkinizle ilgili yeni başlangıç ve adımlar söz konusu olabilir. Bir ilişkiniz yoksa yeni bir ilişki söz konusu olabilir.


25 nisan, 2017

Hesap, dikkat, titizlik gerektiren işlerde biraz daha tedbirli, temkinli davranmanız gerekebilir. Acele, telaştan uzak kalabilmeli, sabrınızı koruyabilmelisiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Akrep burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Akrep burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.