Akrep Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

27 haziran, 2017

Aşk hayatınızda sevgilinize ve sevdiklerinize kendinizi iyi ifade edebileceğiniz ve güzel söz ve anlatımlarınızla onları etkileyebileceğiniz bir gün olabilir. Okuduğunuz kitaplar ve başkalarından duyduklarınız ruhunuza iyi gelebilir.


26 haziran, 2017

Duygularınızla, merhametiniz ve vicdanınızla dikkat çekebileceğiniz bir gün olabilir. Sevdikleriniz için özverili olabilir, hayır ve bağış işlerinde yer alabilirsiniz.


25 haziran, 2017

Bugün bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak ve uzaklaşmak için sabırsızlanabilirsiniz. Uzaklardan haberler gündeme gelebilir. Yurt dışı, uluslararası bağlantılı konular ve seyahatler gündeminize gelebilir.


24 haziran, 2017

Bugün meydana gelen yeni ay yaşamınızda yeni yolculuklara işaret edebilir. Yeni keşiflere, maceralara yol alabilirsiniz. Kendinize yeni rotalar belirleyebilirsiniz. Kişisel gelişim ve yüksek öğrenim alanında yeni başlangıçlar gündeminize gelebilir.


23 haziran, 2017

Duygusal açıdan yoğunluğu olan bir gün geçirebilirsiniz. Karşınıza mücadeleci ve güçlü kişiler çıkabilir. Özellikle öğle sonrasında stres ve gerginlik yaratabilecek durumlardan uzak durmalısınız.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Akrep burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Akrep burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.