Aslan Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

29 nisan, 2017

Uzaklardan yana kısmetlerinizin artabileceği bir döneme ilerliyorsunuz. Bu dönemde aşk uzaklardan gelebilir. Keyifli yolculuklar sonucu aradığınız aşkı bulabilir veya güzel dostluklar, arkadaşlıklar kurabilirsiniz.


28 nisan, 2017

Sosyal bir gün olabilir. Özellikle öğle saatleri oldukça hareketli geçebilir, duygusal gerilimi kontrol edebilmeli, iletişimden kaynaklanabilecek problemlere dikkat etmelisiniz.


27 nisan, 2017

Sıradışı yaklaşımlarınızın sizi çok farklı noktalara, yerlere götürebileceği bir gün olabilir. İlginç dostluklar kurabilirsiniz, hiç tanımadığınız kişilerle bile. Düşünce ve fikirlerinizi farklı yollarla yayabilir, başkalarına aktarabilirsiniz.


26 nisan, 2017

Bugün öğleden sonra gerçekleşecek olan yeni ayla birlikte iş ve kariyer yaşamınızda, görev ve sorumluluklar alanınızda yeni başlangıçlar yapabilir, yeni adımlar atabilir, hayatınızın bundan sonraki dönemi için kendinize yeni hedefler belirleyebilirsiniz.


25 nisan, 2017

Uluslararası veya akdemik konular gündeminizde olabilir. Eğitim ve kişisel gelişim konularıyla ilgilenebilir, uğraşabilirsiniz. Görüş ve fikirlerinizi paylaşmak ve yaymak istediğiniz bir gün olabilir ancak kontrolünüz dışı gelişmeleri dikkate almalısınız.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Aslan burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Aslan burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.