Aslan Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

26 haziran, 2017

Ay burcunuzda ilerlerken cesaretiniz ve girişimci yönlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Ancak hırslarınızı ve isteklerinizi düşük tutabileceğiniz bir gün olabilir, kendi halinizde zaman geçirmek isteyebilirsiniz.


25 haziran, 2017

Kendinizi hayatın, olayların akışı içinde hissederken, bazı durumları kabullenmeniz, hayatınızı oluruna bırakmanız çok daha rahat ve kolay olabilir. Ancak ihmal, unutkanlık ve dalgınlığa dikkat etmelisiniz.


24 haziran, 2017

Bugün meydana gelen yeni ay manevi dünyanızda yeni kapılar açabilir. Spiritüel ve mistik konulara duyduğunuz ilginin artmasıyla birlikte bu konulara meraklı yeni insanlarla tanışabilir, kendinizi hayatın akışına bırakabileceğiniz, ruhen dinlenebileceğiniz ortamlar yaratabilirsiniz.


23 haziran, 2017

Sosyal gündeminiz canlılığını ve hareketliliğini sürdürüyor. Öğle sonrasında sizi duygusal olarak zorlayabilecek durumlar ortaya çıkabilir, isteklerinizde ısrarcı olmamayı bir kez daha düşünmelisiniz.


22 haziran, 2017

Arkadaşlarınızla bir arada geçirebileceğiniz sosyal bir gün sizi bekliyor. Duygusal yönlerinizi göstermekten ve paylaşmaktan da çekinmeyebilirsiniz. Duygusal paylaşımlar sizi manevi yönden beslerken geleceğe daha pozitif bakmanızı da sağlayabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Aslan burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Aslan burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.