Aslan Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

19 ağustos, 2017

Burcunuzda gerçekleşecek olan tutulma öncesinde Ay ışığını kaybederken kontrol dışı durumlara bugün daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Ancak bilinçaltınız oldukça hareketli, her zamankinden çok rüya görebilirsiniz. 


18 ağustos, 2017

Kontroünüz dışı gelişebilecek durumlara bugün daha çok dikkat etmelisiniz. Unutkanlık, sakarlık ve dalgınlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Mistik ve spiritüel konularla ilgilenebilirsiniz.


17 ağustos, 2017

Maddi konularda bugün daha titiz ve dikkatli davranmanız gerekebilir. Farkında olmadan fazla alışveriş veya harcama yapabilirsiniz. Beslenme, diyet konularına da bugün daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir.


16 ağustos, 2017

Sosyal açıdan oldukça hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Ortak amaç ve uğraşlar için çalışabilirsiniz. Sıradışı fikirlerinizi ortaya koyabileceğiniz bir gündesiniz.


15 ağustos, 2017

Duygularınızla farkında olmadan karşınızdaki kişi üzerinde baskı yaratabilirsiniz. Özellikle günlük yaşamınızda birlikte olduğunuz kişilere karşı ısrarcı, zorlayıcı tutumlardan uzak durduğunuza emin olmalısınız.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Aslan burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Aslan burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.