Balık Günlük Burç Yorumu

19 Şubat - 20 Mart

27 mayıs, 2017

Sabah saatlerinde evinizle ilgili işler, sorumluluklarınız ve yapmanız gerekenler zamanınızı alırken acele ve telaş etmemeye çalışmalısınız. Öğleden sonra ise iletişim, kısa yolculuk ve ziyaretler açısından hareketli bir gündeminiz olabilir.

26 mayıs, 2017

Eviniz ve ailenizle ilgili konular gündeminize gelirken eşinizden veya ailenizden gördüğünüz maddi destekle kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Merak duygunuzun yüksek olduğu bir gün olabilir, kapalı konuların, sırların üzerine gidebilirsiniz.

25 mayıs, 2017

Bugün meydana gelen yeni ayla birlikte yeni iletişim kapıları açabilirsiniz kendinize. İş ve ticari konularda yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Yeni görüşme ve ziyaretler gündeminize gelebilir.

24 mayıs, 2017

Iletişim konusunda hassas olunması gereken bir gün olabilir. Farkında olmadan karşınızdaki kişiyi etkileyebilecek güçlü konuşmalar yapabilirsiniz. İş ve para konularında ise özgüveninizi sağlam tutmalı, zor olabilecek koşulları dikkate alarak adım atmalısınız.

23 mayıs, 2017

Sabah saatlerinde sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı yönetmek üzere çaba ve uğraş içinde olabilirsiniz. Hızlı ve beklenmedik durumları doğru yönetmeniz gerekebilir. Öğle sonrasında iletişim, görüşme ve ziyaretler önem kazanabilir.

Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Balık burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Balık burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.