Başak Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 22 Eylül

19 ağustos, 2017

Sosyal açıdan hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Ancak bugün iletişim kopukluklarına, aksaklıklarına, paylaşımlarınıza her zamankinden çok dikkat etmelisiniz. Daha yavaş ve temkinli hareket edebilirsiniz.


18 ağustos, 2017

Sosyal konular ve arkadaşlıklar ön planda olabilir. Fikirlerinizi, görüşlerinizi paylaşmak, konuşmak, tartışmak isteyebilirsiniz. Yenilikçi ve sıradışı tutum ve davranışlarınızla dikkat çekebilirsiniz.


17 ağustos, 2017

Sosyal ilişkiler açısından aktif, hareketli bir gün geçirebilirsiniz ancak ilişkilerdeki dinamikleri kontrol etmelisiniz. Özel bir ilişkiniz varsa sosyal ortamlarda yanlış anlaşılabilecek durumlardan uzak durmalısınız.


16 ağustos, 2017

Görev ve sorumluluk bilinciyle hareket edebileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Hedeflerinize odaklanabilir, plan, program, organizasyon gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz.


15 ağustos, 2017

Sosyal ilişkilerinizde ve arkadaşlıklarınızda şüpheci, inatçı, ısrarcı tutumlara bugün daha fazla rastlayabilirsiniz. Siz de farkında olmadan güçlü bir davranış sergileyebilirsiniz, gerginliklere dikkat etmelisiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Başak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Başak burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.