Başak Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 22 Eylül

27 haziran, 2017

Sizi ruhen ve kalben zenginleştirebilecek, değişik kişilerle bir araya gelebilir, güzel dostluklar kurabilirsiniz. Maneviyata açık bir günde, hayatı akışına bırakırken yanınızda sizinle aynı düşünen insanlar olabilir.


26 haziran, 2017

İkili ilişkiler konusunda, evliliğiniz ve birlikteliğinizle ilgili karşı tarafın pek de üstüne gitmeyeceğiniz, hayatı akışına, oluruna bırakabileceğiniz bir gün olabilir. Dinlenmeye zaman ayırmalısınız.


25 haziran, 2017

Yeni ayın ardından arkadaşlık ilişkileriniz üzerinde durduğunuz bir gün olabilir. Arkadaşlarınızla sohbet ve görüşmeler yapabilirsiniz. Onlarla birlikte ortak uğraşlarda yer alabilirsiniz.


24 haziran, 2017

Bugün Yengeç burcunda bir yeni ay meydana geliyor. Yeni ay sosyal yaşamınızda yenilikleri beraberinde getirebilir. Yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Yeni bir sosyal çevreye dahil olabilirsiniz. Geleceğe umutla bakabileceğiniz yeni bir vizyon belirleyebilirsiniz.


23 haziran, 2017

Görev ve sorumluluklar dolu bir gün sizi beklerken, hedefleriniz, planlarınız doğrultusunda hassas olabilirsiniz. Öğle sonrasında aileyle ilgili konulara biraz daha temkinli yaklaşmanız gerekebilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Başak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Başak burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.