Başak Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 22 Eylül

29 nisan, 2017

Venüs’ün Koç burcuna ilerlemesiyle birlikte ortaklıklar açısından keyifli bir döneme ilerleyebilirsiniz. Ortak harcamalar, para ve yatırım konuları gündeme gelirken, bu konular olumlu gelişmelerle sonuçlanabilir. Psikolojik açıdan kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz.


28 nisan, 2017

Öğle saatlerinde iş veya sorumluluk alanınızda ortaya çıkabilecek sürtüşme ve problemler dikkat çekici olabilir, duygusal açıdan kontrol etmeniz gereken durumlar olabilir. Sinirlerinizi yıpratmamaya çalışmalısınız.


27 nisan, 2017

İş ve para konularında sıra dışı yaklaşımlarınızla çok farklı sonuçlar elde edebilir, ortak gelirleriniz, kazançlarınızla ilgili farklı fikirler üretebilir, hızlı, ani kararlar alabilirsiniz. Her zamankinden değişik yargılarınız olabilir. Ancak riskleri iyi hesapladığınızdan emin olmalısınız.


26 nisan, 2017

Bugün gerçekleşecek olan yeni ayla birlikte eğitim, yüksek öğrenim veya kişisel gelişim alanında yeni başlangıçlar ve adımlar söz konusu olabilir. Yeni ay yaşamınızda yeni yolculukların kapısını açabilir.


25 nisan, 2017

Konsantrasyon gerektiren işlerde zorlanmayabilir, kendinizi işlerinize verebilirsiniz. Ancak başkalarıyla ilişkilerde duygusal stresi kontrol edebilmelisiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Başak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Başak burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.