Boğa Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs

26 haziran, 2017

Eviniz ve ailenizle ilgili konular bugün gündeminizi meşgul edebilir. Geçmişten ve anılarınızdan söz edebilir, eski albümleri karıştırabilirsiniz. İletişim konusunda kafa karışıklıklarına dikkat etmelisiniz.


25 haziran, 2017

Yeni ayın ardından yakın çevrenizle iletişim ve etkileşimin güçlü olduğu bir gündesiniz. Kendinizi ifade etmek konusunda hiçbir sorun yaşamayacağınız gibi başkalarını daha kolay ikna edebilir, sözlerinizle, konuşmalarınızla dikkat çekebilirsiniz.


24 haziran, 2017

Yengeç burcunda bugün bir yeni ay meydana geliyor. Yeni ay eğitim konusunda yeni başlangıçlara işaret edebilir. Ayrıca yakın çevreniz, kardeşleriniz, komşularınızla ve iş arkadaşlarınızla ilgili yeni gelişmeler gündeminize gelebilir.


23 haziran, 2017

Kaynaklarınızı, sahip olduklarınızı, elinizdeki değerlendirmek konusunda gayretli olabilirsiniz, öğle sonrasında güvenle ilgili sorunlar zorlasa da, burcunuzda ilerleyen kısmet gezegeni Venüs sizin yanınızda.


22 haziran, 2017

İş ve para konuları ön planda olurken, iletişim gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. Karşınızdaki kişiyi herhangi bir konuda etkilemek veya ikna etmek istiyorsanız duygusal bir ton tercih edebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Boğa burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Boğa burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.