Boğa Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs

29 nisan, 2017

Bugün burcunuzun da yöneticisi ola Venüs Koç’a ilerliyor. Bu dönemde hayatınız oldukça hareketlenebilir. Ancak ilişkilerinizde kontrolünüz veya müdahaleniz dışında durumlara daha çok dikkat etmelisiniz.


28 nisan, 2017

İş ve para konuları, maddi konular gündeminizde olabilr. Harcama ve alışverişlerde bütçeyi göz önünde bulundurmayı ihmal etmemelisiniz.


27 nisan, 2017

Çevrenizdeki sürpriz gelişmeler, hareketlilik, haberler baş döndürü hızda olabilir. Siz de kendinizi buna uyumlandırırken bu hareketin enerjisine kendinizi kaptırabilirsiniz. Aşırı hız, ani tepki veya telaştan oluşabilecek aksaklıklara dikkat etmelisiniz.


26 nisan, 2017

Bugün burcunuzda bir yeni ay meydana geliyor. Hayatınızda yepyeni bir sayfa açabilirsiniz. Gerek özel hayatınızda, gerek iş hayatınızda yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Bu başlangıçların merkezinde sevdikleriniz ve varsa çocuklarınız olabilir.


25 nisan, 2017

Ihmal ve dalgınlıklara, unutkanlığa dikkat etmeniz gereken bir gün olabilir. Gün boyu temkinli, tedbirli hareket etmeli, muhtemel aksaklıkları dikkate almalısınız.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Boğa burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Boğa burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.