Oğlak Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

27 haziran, 2017

Karşınızdaki kişiyi etkilemekte zorlanmayacağınız bir gün olabilir. Sizi manevi yönden zenginleştirebilecek kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Zihinsel açıdan zorlanacağınız konular yerine bugün sizi ruhen geliştirebilecek alanları tercih etmelisiniz.


26 haziran, 2017

Bugün derin, anlamlı, duygusal konulara odaklanmak, gücünüzü, enerjinizi başkalarına faydalı olmak adına kullanmak isteyebileceğiniz bir gün olabilir. Spiritüel ve manevi yaklaşımlarınızı ortaya koyabilirsiniz.


25 haziran, 2017

İkili ilişkilerde hassasiyetler gündeme gelebilir. Evliliğinizde veya birlikteliğinizde uyum, denge ve eşitlik her zamankinden önemli olabilir sizin için. Yalnız kalmak istemeyeceğiniz bir gün, yanınızda sürekli en yakın olduğunuz kişiyi arayabilirsiniz.


24 haziran, 2017

Bugün meydana gelen yeni ayla birlikte bir ilişkiniz yoksa yeni bir ilişki söz konusu olabilir. Mevcut ilişkinizde ise yeni bir döneme ilerleyebilirsiniz. Ortaklık, evlilik gibi konularda yeni gelişmeler gündeme gelebilir.


23 haziran, 2017

Günlük işlerinizi toparlamanız, irili, ufaklı pek çok detayı halletmeniz gereken bir gün olabilir. Öğle sonrasında hesap, incelik ve titizlik gerektiren konularda biraz daha dikkatli olmalı, enerjinizi doğru ve yerinde kullanmaya çalışmalısınız.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Oğlak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Oğlak burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.