Oğlak Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

29 nisan, 2017

Ev ve aile yaşamınızda keyifli, bereketli, verimli olabilecek bir döneme ilerleyebilirsiniz. Bu dönemde ailenizden daha çok destek görebilirsiniz. Evinizi ve yaşadığınız mekanı güzelleştirebilirsiniz.


28 nisan, 2017

Gündelik yaşamınız ve çalışma ortamınızla ilgili konu ve problemler karşınıza çıkabilir. Yoğun ve özellikle de zihinsel veya sinirsel açıdan zorlayıcı bir gün olabilir. Sağlığınıza özen göstermeyi ihmal etmemelisiniz.


27 nisan, 2017

Ailenizden beklemediğiniz ve ani gelen bir haber ya da sıradışı tutum ve yaklaşımları gündeminizi bir anda değiştirebilir. Ev içinde oldukça hareketli bir gün olabilir, pratik becerilerinizi parlak şekilde ortaya koyabilirsiniz ancak ev kazalarına dikkat etmelisiniz.


26 nisan, 2017

Bugünkü yeni ay aşk yaşamınızda yeni başlangıçlara işaret edebilir. Aşık olabilirsiniz yeni ayla birlikte. Sevdiklerinizle ve varsa çocuklarınızla ilgili yeni başlangıçlara tanık olabilirsiniz. Yeni bir hobiniz olabilir veya size keyif veren bir uğraş edinebilirsiniz.


25 nisan, 2017

Yeni ay öncesinde Ay'ın Koç'ta ilerleyişi sürerken bugün biraz daha dikkatli, temkinli davranmanız, hız ve aceleden uzak durmanız gereken bir günde olabilirsiniz. Spiritüel ve mistik konulara açık olabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Oğlak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Oğlak burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.