Terazi Günlük Burç Yorumu

23 Eylül - 23 Ekim

29 nisan, 2017

İkili ilişkiler açısından keyifli bir dönem başlayabilir yaşamınızda. Önümüzdeki bir aylık dönemde eşinizden veya sevgilinizden daha fazla destek alabilirsiniz. Onun hediyeleri, övgü dolu söz ve jestleriyle kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.


28 nisan, 2017

Uzaklar ve yurt dışı bağlantılı konular, seyahatler gündeme gelebilir. Yolculuk planları içinde olabilirsiniz. Öğle saatleri özellikle aktif olabilir, enerjinizi doğru ve yerinde kullanmaya gayret etmelisiniz.


27 nisan, 2017

İlişkileriniz açısından oldukça sıradışı bir gün olabilir. Farklı kişilerle karşı karşıya gelebilirsiniz. İlişkilerinizde  her zamankinden farklı bir iletişim şekli ortaya koyabilirsiniz. Karşılıklı elektriklenmelere de açık bir gündeyiz, dolayısıyla yine de temkinli olmakta fayda var.


26 nisan, 2017

Bugün öğle sonrasında meydana gelen yeni ay sizi psikolojik anlamda dönüştürecek bir süreci başlatabilir. Siz de bu yönde yeni adımlar atabilirsiniz. Maddi konularda daha fazla mücadele içinde olabileceğiniz yeni bir dönemi başlatabilir.


25 nisan, 2017

İkili ilişkiler açısından hareketli, hararetli bir gündeminiz olabilir ve sizinle görüşmek, size danışmak isteyenler kapınızı çalabilir. Buna karşın siz sessizliği, sakinliği ve kendi halinizde kalmayı tercih edebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Terazi burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Terazi burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.