Terazi Günlük Burç Yorumu

23 Eylül - 23 Ekim

27 haziran, 2017

Sezgilerinizin açık, hislerinizin kuvvetli olduğu bir gün olabilir ve bunu başkaları için kullanmakta ve onlara hizmet etmekte zorluk yaşamayabilirsiniz. Düşüncelerinizi, fikirlerinizi yaratıcı ve zengin bir anlatımla ortaya koyabilirsiniz.


26 haziran, 2017

Arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirebileceğiniz sosyal bir gün sizi bekliyor. Kendi görüş ve fikirlerinizde ısrarcı olmayabilir, ortak amaçlar için çalışabilir ve fedakarlık gösterebilirsiniz.


25 haziran, 2017

Yeni ayın ardından hedefleriniz doğrultusunda çok daha kararlı olabilirsiniz. Plan, düzen ve organizasyon gerektiren iş ve konuları bugün kolayca halledebilirsiniz. Duygusal yönleriniz ve hassasiyetlerinizle dikkat çekebileceğiniz bir gündesiniz.


24 haziran, 2017

Yengeç burcunda bugün meydana gelen yeni ay kariyerinizde yepyeni bir döneme işaret ediyor. Kendinize yeni hedefler koyabilir, iş hayatınızla ilgili yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Hayatınızın gidişatı ve yönünü değiştirebilecek yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.


23 haziran, 2017

Ay İkizler burcunda ilerlemeyi  sürdürürken öğle sonrasında daha zorlayıcı şartlar gündeme gelebilir. Seyahat konusunda biraz daha tedbirli, temkinli davranmayı ihmal etmemelisiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Terazi burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Terazi burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.