Terazi Günlük Burç Yorumu

23 Eylül - 23 Ekim

19 ağustos, 2017

Plan, düzen, organizasyon gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz. Ancak yeni bir işe başlamak yerine elinizdekileri tamamlamaya odaklanmalısınız. Sizden büyük kişilerle kuracağınız iletişime de dikkat.


18 ağustos, 2017

İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Hedefleriniz, planlarınızla ilgilenebilirsiniz. Duygularınızı ortaya koymaktan, göstermekten çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir.


17 ağustos, 2017

İş hayatınızda üstleriniz ve patronlarınızla ya da görev ve sorumluluklarınızla ilgili sizden yaşça büyük ve otorite konumundaki kişilerle ilişkilerinize bugün biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. Ciddi tutumunuzu korumalısınız.


16 ağustos, 2017

Bugün bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak isteyebilir, uzaktaki dostlarınızla, tanıdıklarınızla bir araya gelebilirsiniz. Yolculuk ve haberleşmede tedbirli davranmayı ihmal etmemelisiniz.


15 ağustos, 2017

İş hayatınızda ve görev ve sorumluluk alanınızda güçlü kişilerle karşılaşmalar, güç mücadeleleri stres ve gerginliği beraberinde getirebilir. Duygusal tepkilerinizi kontrol etmeniz gerekebilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Terazi burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Terazi burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.