Yay Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

21 temmuz, 2017

Ortak maddi işlerde, konularda öğle saatlerinden itibaren yoğun bir gündeminiz olabilir. Hırslı, mücadeleci yönlerinizi ortaya koyarken karşınıza güçlü kişiler ve kadınlar çıkabilir.


20 temmuz, 2017

Mücadele ve savaş gezegeni Mars bugün burç değiştiriyor. Bu değişiklikle birlikte seyahatler, uluslararası veya yurt dışı bağlantılı konular ve yabancılarla ilişkilerde ortaya çıkabilecek sorun, pürüz ve sürtüşmelere çok daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir.


19 temmuz, 2017

Ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İlişkinizde dengeyi yakalamak, eşit ve adil davranmak sizin için önemli olabilir. Daha iyimser, olumlu duygularla hareket edebilirsiniz.


17 temmuz, 2017

Bugün sağlığınıza her zamankinden daha çok dikkat etmeli, enerjinizi tüketmemeye, doğru ve yerinde kullanmaya çalışmalısınız. İlişkiniz konusunda ise daha gerçekçi ve objektif  bir tutum ve yaklaşım içinde olabilirsiniz.


16 temmuz, 2017

Kişisel olarak ilgilendiğiniz konu ve aktivitelere, hobilerinize zaman ayırabileceğiniz bir gündesiniz. Sanatsal faaliyetlerle ilgilenebilir, konser ve sinema programlarına dahil olabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yay burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yay burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.