Yay Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

27 mayıs, 2017

Sabah saatleri eşiniz, yakın arkadaşınız, sevgiliniz veya iş ortağınızla birlikte sizi harekete geçirebilecek bir gündemde ilerleyebilir. İkili ilişkilerde daha sabırlı olmanız gerekebilir. Öğle sonrasında ise ortak maddi konular, paylaşımlar, harcamalar gündeminize gelebilir.

26 mayıs, 2017

Arkadaşlarınızın desteği ve onlarla yaptığınız paylaşım, kurduğunuz iletişim sayesinde kendinizi çok daha iyi hissedebileceğiniz bir günde olabilirsiniz. Birlikteliğiniz, ortaklığınız ya da evliliğinizle ilgili konulara daha pozitif, iyimser yaklaşabilirsiniz.


25 mayıs, 2017

Bugün karşıt burcunuzda meydana gelen yeni ayla ilişkinizle ilgili yeni başlangıçlar gündeme gelebilir. Mevcut ilişkinizi daha ciddi boyuta taşıyabilirsiniz. Bir ilişkiniz yoksa yeni bir ilişkiniz olabilir.


24 mayıs, 2017

Gündelik yaşamınız ve çalışma hayatınızın koşulları sizi daha detaycı, evhamlı kılabilir. Astlarınıza, size destek olan kişilere, yardımcılara baskı yapmadığınızdan emin olmalısınız. İlişkilerde zorlayıcı koşullara dikkat etmelisiniz.


23 mayıs, 2017

Sabah saatlerinde sevdiklerinizden, aşkınızdan göreceğiniz sürprizler, jest ve tutumlar gündeminizi bir anda değiştirebilir. Öğle sonrasında daha çalışkan ve üretken olabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yay burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yay burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.