Kova Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 18 Şubat

19 ağustos, 2017

Tutulma öncesi duygusal hassasiyetler kaygı, kuruntu ve evhamları daha çok ortaya çıkarabilir. Yeni bir işe girişmektense elinizdeki işleri toparlamaya gayret etmelisiniz.


18 ağustos, 2017

Günlük işler, detaylar, hesap kitap işleri gündeminize gelebilir, çalışkan ve üretken bir gün geçirebilirsiniz. Beslenme, sağlık, şifa konularıyla ilgilenebilirsiniz.


17 ağustos, 2017

Sağlığınız, genel yaşam düzeninizle ilgili konularda sergilediğiniz pozitif yaklaşımın yerini bugün daha fazla ciddiyet ve sorumluluk alabilir. Beslenmenize, diyetinize, bakım ve hijyeninize daha çok dikkat ettiğiniz bir gün olabilir.


16 ağustos, 2017

Aşk hayatınız ve sevdiklerinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. İstek ve beklentilerinizi iyi ifade ettiğinizden ve doğru anlaşıldığınızdan emin olmalısınız. Tutkularınızın peşinden gidebilirsiniz.


15 ağustos, 2017

Kaygı ve kuruntularınızı takıntı ve saplantı haline getirmeden ve bunları ilişkinize yansıtmadan hareket ettiğinizden emin olmalısınız. İlişkiniz için her ne kadar çaba sarfetseniz de karşınızda ısrarcı tutumlar bulabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Kova burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Kova burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.