Kova Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 18 Şubat

26 haziran, 2017

Evliliğiniz, birlikteliğiniz veya ortaklığınız gündeme gelirken bugün attığınız her adımda önce karşınızdakini sonra da başkalarını düşünebilirsiniz. Hayatın temposunu biraz düşürebilirsiniz.


25 haziran, 2017

Ev işleri, gündelik uğraşlar, detay, hesap, incelik gerektiren konular gündeminize gelirken siz de mükemmeliyetçi yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Kaygı ve kuruntular uzak durmalı, gereksiz ayrıntıları dert edinmemelisiniz.


24 haziran, 2017

Bugün Yengeç burcunda bir yeni ay meydana gelirken günlük yaşamınızda, çalışma hayatınızda yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Sağlığınızla, eviniz veya yaşadığınız ortamın hijyeni ve düzeni ile ilgili yeni girişimleriniz olabilir.


23 haziran, 2017

Keyif ve ilgi duyduğunuz konulara zaman ayırmak isteyebilirsiniz ancak öğle sonrasında özellikle görev ve sorumluluklarınız ağır basarken duygusal anlamda stres yaratabilecek durumlardan uzak durmaya çalışmalısınız.

 

22 haziran, 2017

Aşk hayatınız açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İsteklerinizi, beklentilerinizi ortaya koyarken duygusal yaklaşım içinde olabilirsiniz. Sevgi ve aşkın yanında tutkularınızın öne geçtiği zamanlardasınız.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Kova burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Kova burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.