Kova Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 18 Şubat

29 nisan, 2017

İletişim açısından oldukça keyifli bir döneme ilerliyorsunuz. Yakın çevreniz, iş arkadaşlarınız, komşularınız veya kardeşlerinizden göreceğiniz destek size kendinizi çok daha iyi hissettirebilir. Kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz bir dönem olabilir.


28 nisan, 2017

Aşk hayatınız, sevdiklerinizle ilgili konular özellikle öğle saatlerinde biraz daha hassas bir hal alabilir. Duygusal açıdan heyecan ve coşkunuzu kontrol etmeniz gerekebilir, ani tepkilere dikkat etmelisiniz.


27 nisan, 2017

İlginç ve sıradışı bilgiler edinebileceğiniz bir gün olabilir, eğitimle ilgili hızlı ve önemli mesafeler kaydedebilirsiniz. Aynı anda pek çok şey öğrenebilirsiniz, zihninizi hızlı ve aktif bir biçimde kullanabilirsiniz ancak zihinsel strese ve gerginliğe dikkat etmelisiniz.


26 nisan, 2017

Bugün gerçekleşen yeni ay ev ve aile yaşamınızda yeni başlangıçlara işaret ediyor. Yeni bir mekana, eve, ortama geçebilir, ev değiştirebilir, evinizde tadilat, dekorasyon işlerine girişebilirsiniz. Ailenize yeni bir üye katılabilir.


25 nisan, 2017

Yakın çevrenizle ilgili olayları değerlendirirken ani ve hızlı yargılardan ziyade daha geniş, çok boyutlu düşünmeyi tercih etmelisiniz. İletişimde hoşgörü ve empati anlayışınızı gösterebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Kova burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Kova burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.