AMWAY'DEN KİŞİYE ÖZEL VÜCUT BAKIM ÜRÜNLERİ

Artistry Signature Select vücut bakım ürünleri koleksiyonu, her vücut için özel bir deneyim yaratıyor.

Artistry Signature Select Vücut Bakım Ürünleri, daha genç ve daha sağlıklı görünen, doğadan ilham almış ve benzersiz bir duyusal deneyim yaşayan bir cilt için hem anlık olarak hem de zaman içinde birçok fayda sağlıyor. Bu seri, kişiselleştirilebilen Artistry Signature Select  ürünlerinin üçüncü koleksiyonunu temsil ediyor. İlki olan Artistry Signature Select Kişiselleştirilebilen Serum, birden fazla cilt sorununu üç serumun gücüyle aynı anda gidermek için özel olarak tasarlanmış. İkincisi, yüzün farklı bölgelerindeki belirli problemleri aynı anda gidermek üzere beş farklı maskeye sahip Artistry Signature Select  Maskeler ve son olarak Artistry Signature Select Vücut Bakım Ürünleri ile kişiselleştirilebilen cilt bakım deneyimini tüm vücuda taşıyor.

Artistry Signature Select Vücut Bakım Ürünleri, genellikle yaşlanmanın ilk belirtilerini gösteren eller, kollar ve göğüs için serbest radikal koruması gibi vücudun her yerinde farklı cilt sorunlarına yanıt verecek şekilde formüle ediliyor. Bu beş benzersiz Artistry Signature Select Vücut Bakım ürünü ile kişisel cilt ihtiyaçlarınıza bağlı olarak kendi güzellik vücut rutinini oluşturabilirsiniz. Artistry Signature Select™ Arındırıcı Vücut Temizleyicisi: Teri, kiri ve hatta cildin yaşlanma sürecini hızlandırabilen, giderilmesi zor hava kirliliği mikro zerreciklerini temizliyor. Nutriway kaynaklı Narenciye özü, doğal olarak elde edilen Perilla ve Çuha çiçeği yağlarını içeren formül cildi güçlendirmeye ve kuruluğa ve diğer dış saldırılara karşı korumaya yardımcı oluyor. 

Artistry Signature Select Vücut İçin Parlaklık Veren Peeling: Daha pürüzsüz, enerjik, daha sağlıklı bir görünüm için mat ve kuru cildinize nazikçe fakat derinlemesine bir parlaklık sağlıyor. İnce Bambu Tanecikleri, topuklar ve dirsekler gibi zorlu bölgelerin bile altındaki taze, ışıltılı, pürüzsüz cildi ortaya çıkarmak için birikintileri alıp götürüyor. 
Artistry Signature Select Nemlendirici Vücut Jeli: Süper hafif nemlendirici-jel formülü, cildin nem bariyerini güçlendirmeye, kirliliğe karşı korumaya ve cildin daha pürüzsüz ve daha genç görünmesini ve hissetmesini sağlamaya yardımcı olmak için Nutriway kaynaklı Yeşil Çay Ekstresi, Şeftali Çiçeği Özü ile Perilla ve Çuha Çiçeği Yağları içeriyor.

Artistry Signature Select Aydınlatıcı Vücut Kremi: Gözle görülür şekilde daha parlak ve yenilenmiş bir cilt için, doğal ışık yayıcılar ve Nutriway kaynaklı Aserola Kirazı ve Beyaz Chia Tohumu özleri ile cildin iç ışıltısını ve sağlıklı görünen parlaklığını ortaya çıkarır. Nazik yenileyiciler, cildin yüzeyini pürüzsüzleştirmek üzere çalışır ve daha parlak ve eşit tonlu bir görünüm ortaya çıkarmak için verimli, doğal cilt hücresi dönüşümünü destekliyor.Artistry Signature Select™ Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu: Cildin sıkı ve gergin görünmesine yardımcı olur ve özellikle mide, uyluk / kalça, üst kol ve göğüs çevresindeki portakal kabuğu görünümünü hedef alır. Kahve Çekirdeği Yağı, Kafein ve Yosun Özlü Cilt Sıkılaştırıcı Kompleks, zamanla  s��kılaşma hissi ve  daha sıkı ve pürüzsüz bir cilt görünümünü destekler. Nutriway Kaynaklı Nar Özü, kirlilik ve diğer kaynaklardan gelen hasarı etkisiz hale getirmeye yardımcı oluyor.