EXTRA

JUDY GARLAND MÜZİKALİ İSTANBUL'DA
Judy Garland'ın en sevilen şarkılarının seslendirildiği müzikal İstanbul'da.
23 KASIM HAFTASI KİTAP ÖNERİLERİ
Bu hafta kitap listemiz oldukça renkli. Kafka’dan bir klasik olan Dönüşüm, İlber Ortaylı ve Sunay Akın’dan tarihe düşülecek notlar; bilinçaltımızın gücünü bizimle tanıştıran kişisel gelişim öğretisi.
23 KASIM HAFTASI SİNEMA FİLMİ ÖNERİLERİ
Türk yapımı filmlerin bol olduğu bir haftaya “Merhaba” diyoruz. Tabii ki haftanın animayon filmi Grinç’i de unutmamak gerek!
VICTORIA & ALBERT MÜZESİ MİNİ ETEK DAHİSİ İÇİN BİR SERGİ AÇIYOR
“Mary’den önce hiçbir şey yoktu.”
16 KASIM HAFTASI KİTAP ÖNERİLERİ
Bu hafta kitap listemiz yine oldukça renkli. Kişisel gelişim, tarih, teknoloji ve insan, gerçek hayat hikayeleri… İyi okumalar!
KÜLTÜR & SANAT
PAYLAŞ
16 KASIM HAFTASI SİNEMA FİLMİ ÖNERİLERİ
Büyücülerin gizemli dünyasından, aşk dolu Türk filmlerine, Whitney Houston’ın hayat hikayesinden dört dul kadının akıl almaz cesaretine kadar bu hafta vizyon oldukça renkli!
KÜLTÜR & SANAT
PAYLAŞ
9 KASIM HAFTASI SİNEMA FİLMİ ÖNERİLERİ
Bu hafta perdeyi aralayan filmler oldukça heyecanlı ve farklı konularda. Eğlenceden korkuya, savaştan masala herkes için bir seçenek var.
KÜLTÜR & SANAT
PAYLAŞ
9 KASIM HAFTASI KİTAP ÖNERİLERİ
Bu hafta kitap listemizde kütüphanenizde yer açmanız için beş önemli neden var;Stefan Zweig, Rober Haddeciyan, Füruzan, Platon ve Agatha Christie. Keyfini çıkartın!
KÜLTÜR & SANAT
PAYLAŞ
2 KASIM HAFTASI KİTAP ÖNERİLERİ
Bu hafta okuma listesinde yeni dünya düzeninden, kapitalizme, kişisel gelişimden kendi dehamızı keşfe bir çok farklı konuda kitap bulabilirsiniz. İyi okumalar!
KÜLTÜR & SANAT
PAYLAŞ
2 KASIM HAFTASI SİNEMA FİLMİ ÖNERİLERİ
Bu hafta vizyona giren filmler yine birbirinden ilginç senaryo ve güzel efektler ile izleyiciyi büyüleyecek. Queen ve Gaspar Noe hayranları için ayrıca özel bir hafta diyebiliriz.
PAYLAŞ

Yükleniyor...
DAHA FAZLA YÜKLE