EXTRA

BODRUM’DA DENİZE AÇILMAK
The Setting'in kurucusu Amanda Shine'ın gözünden ilk kez gelip hayran kaldığı Bodrum.
GEZİ REHBERİ: FRANSA
Dünya’da en çok turistin ziyaret ettiği mimarisi, müzeleriyle ‘sanatın kalbi’, ‘modanın başkenti’, ‘aşk şehri’ olarak anılan Paris’te hayal gibi bir tatil geçirmek için tavsiyelerimize kulak verin!
GEZİ REHBERİ: HOLLANDA
Rengarek lale bahçeleri, yel değirmenleri, su kanalı geçen sokaklarında bisiklet turu atmak istemez misiniz? O halde size doğa ve mimari güzellikleri bir arada bulunan Hollanda’ya götüreceğiz..
GEZİ REHBERİ: ALMANYA
Avrupa’nın Türkiye ayağı olarak da bilinen, siyasi savaşlara rağmen dimdik ayakta kalmayı başarmış Almanya hakkında bilmeniz gerekenler bu rehberde.
HILLSIDE BEACH CLUB’DAN AİLELERE ÖZEL BİR HAFTA: “FAMILY TIME”
Hillside Beach Club, 11-17 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek “Family Time” haftası ile ailelere eşsiz bir deneyim yaşatacak.
GEZİ
PAYLAŞ
SUDAN VAZGEÇMEYENLER İÇİN SINIRSIZ YÜZME KEYFİ
Belek’te yeşilin her tonunu barındıran çam ormanlarının arasına gizlenmiş Titanic Deluxe Belek, doğanın ortasında doyasıya bir yaz tatili yapmak isteyenleri bekliyor.
GEZİ
PAYLAŞ
MUJI'NİN OTELİ TOKYO'DA AÇILIYOR
Mağazalarında saatler geçirilebilen Muji harika bir haber verdi: Ünlü Japon markası duru ve sade konseptini otele dönüştürüyor!
GEZİ
PAYLAŞ
GEZİ REHBERİ : FLORANSA
Romantik, özgür, samimi, ihtişamlı, efsanevi şehir Floransa'da gezilecek yerler ve daha fazlasını mücevher tasarımcısı Melike Kapıcıoğlu anlatıyor.
GEZİ
PAYLAŞ
TASARIMCI BORA AKSU'YLA CENEVRE TURU
Cenevre sokaklarında hızlı bir tura ne dersiniz?
GEZİ
PAYLAŞ
ABORJİNLER'E MİSAFİR OLMAYA NE DERSİNİZ?
Bavullar hazırsa, Avustralya semalarına doğru yola çıkalım diyoruz…
PAYLAŞ

Yükleniyor...
DAHA FAZLA YÜKLE