EXTRA

YILBAŞI TATİLİ İÇİN SEÇEBİLECEĞİNİZ 10 YURT İÇİ DESTİNASYON
Yeni yılın hafta sonuna gelmesini fırsata çevirmek gerek değil mi?
YENİ YIL İÇİN YURTDIŞI FİKİRLERİ
Bu destinasyonların hepsi yılbaşı kokuyor!
BODRUM’DA DENİZE AÇILMAK
The Setting'in kurucusu Amanda Shine'ın gözünden ilk kez gelip hayran kaldığı Bodrum.
GEZİ REHBERİ: FRANSA
Dünya’da en çok turistin ziyaret ettiği mimarisi, müzeleriyle ‘sanatın kalbi’, ‘modanın başkenti’, ‘aşk şehri’ olarak anılan Paris’te hayal gibi bir tatil geçirmek için tavsiyelerimize kulak verin!
GEZİ REHBERİ: HOLLANDA
Rengarek lale bahçeleri, yel değirmenleri, su kanalı geçen sokaklarında bisiklet turu atmak istemez misiniz? O halde size doğa ve mimari güzellikleri bir arada bulunan Hollanda’ya götüreceğiz..
GEZİ
PAYLAŞ
GEZİ REHBERİ: ALMANYA
Avrupa’nın Türkiye ayağı olarak da bilinen, siyasi savaşlara rağmen dimdik ayakta kalmayı başarmış Almanya hakkında bilmeniz gerekenler bu rehberde.
GEZİ
PAYLAŞ
HILLSIDE BEACH CLUB’DAN AİLELERE ÖZEL BİR HAFTA: “FAMILY TIME”
Hillside Beach Club, 11-17 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek “Family Time” haftası ile ailelere eşsiz bir deneyim yaşatacak.
GEZİ
PAYLAŞ
SUDAN VAZGEÇMEYENLER İÇİN SINIRSIZ YÜZME KEYFİ
Belek’te yeşilin her tonunu barındıran çam ormanlarının arasına gizlenmiş Titanic Deluxe Belek, doğanın ortasında doyasıya bir yaz tatili yapmak isteyenleri bekliyor.
GEZİ
PAYLAŞ
MUJI'NİN OTELİ TOKYO'DA AÇILIYOR
Mağazalarında saatler geçirilebilen Muji harika bir haber verdi: Ünlü Japon markası duru ve sade konseptini otele dönüştürüyor!
GEZİ
PAYLAŞ
GEZİ REHBERİ : FLORANSA
Romantik, özgür, samimi, ihtişamlı, efsanevi şehir Floransa'da gezilecek yerler ve daha fazlasını mücevher tasarımcısı Melike Kapıcıoğlu anlatıyor.
PAYLAŞ

Yükleniyor...
DAHA FAZLA YÜKLE