EXTRA

HEALIN FOODS'UN YEMEKLİ WELLBEING SEMİNERLERİ
2018 yılında açılan Healin Foods, İstanbul Gedik Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (İGÜNSEM) Sertifika Eğitimleri kapsamında yeni bir program başlattı.
#KADINHAREKETİ: SUSMUYORUZ!
Hiçbir şey olmamış gibi nefes almayı sürdüremezdik. Bu böyle devam edemez, etmemeli dedik ve susmamaya, kadın meselelerinin derinine inmeye karar verdik.
PLAJDA FELSEFE
Mucizeler yaratmayacağız belki ama tatili, en azından ruhen uzatmanın, plajda geçirdiğiniz dakikaları daha anlamlı, kaçınılmaz dönüşüyse daha katlanilabilir kılmanın yolunu gösteriyor olabiliriz...
BEE GODDES KOLEKSİYONUYLA TÜM KADINLARA GÜCÜNÜ HATIRLATIYOR
Dünyanın ilk tılsım mücevher markası olan Bee Goddess, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde kadınlara içlerindeki güçlerin ve kendilerinin her şeyden kıymetli olduğunu hatırlatıyor.
SEPHORA KALIPLARI YIKIYOR!
Sephora, yeni global kampanyasında vurguladığı “The Unlimited Power of Beauty” motto’sunda “Kendi güzelliğinizin gücünü keşfedin ve ona kucak açın!” diyor.
RADARIMIZDA
PAYLAŞ
YILIN OTELLERİ
Yeni yıl kararlarınız arasında daha fazla seyahat etmek yer alıyorsa, 2020 ile birlikte kapılarını açan bu yepyeni adresler size gerekli ilhamı verecek.
RADARIMIZDA
PAYLAŞ
SANDALYEN KADAR KONUŞ!
Şöyle de özetleyebiliriz; nerede oturduğunu söyle, kim olduğunu söyleyelim.
RADARIMIZDA
PAYLAŞ
BİRAZ DA GÜLELİM: 10 YETENEKLİ STAND-UP'ÇI İLE BİR GÜN
10 yetenekli stand up’çıyı sete çağırdık, kah güldük kah sohbet ettik. Mizah iyileştirir diyor ve sözü onlara bırakıyoruz.
RADARIMIZDA
PAYLAŞ
SEVGİLİLER GÜNÜNDE ONA APPLE WATCH HEDİYE EDİN!
Sevgilinizin kalbine dokunmak, zihin ve beden sağlığını koruması için ona Apple Watch hediye edebilirsiniz.
RADARIMIZDA
PAYLAŞ
IPHONE 11 PRO İLE ULTRA GENİŞ AÇIDAN TÜRKİYE FOTOĞRAFLARI
Profesyonel Türk fotoğrafçılar iPhone 11 Pro'nun sunduğu Ultra Geniş kamera özelliği ile Türkiye'nin dört bir yanını daha geniş açıdan fotoğrafladılar.
PAYLAŞ

Yükleniyor...
DAHA FAZLA YÜKLE
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.