EXTRA

HAFTANIN KİTAP LİSTESİ: 21 ŞUBAT - 28 ŞUBAT
Bu hafta kitap almadan önce listemize bir göz atın ve kütüphanenizde yeni kitaplara yer açın!
VİZYONA GİREN FİLMLER: 21 ŞUBAT - 28 ŞUBAT
Bu hafta sinemaya gitmeden önce mutlaka listemize bir göz atın.
HEALIN FOODS'UN YEMEKLİ WELLBEING SEMİNERLERİ
2018 yılında açılan Healin Foods, İstanbul Gedik Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (İGÜNSEM) Sertifika Eğitimleri kapsamında yeni bir program başlattı.
#KADINHAREKETİ: SUSMUYORUZ!
Hiçbir şey olmamış gibi nefes almayı sürdüremezdik. Bu böyle devam edemez, etmemeli dedik ve susmamaya, kadın meselelerinin derinine inmeye karar verdik.
PLAJDA FELSEFE
Mucizeler yaratmayacağız belki ama tatili, en azından ruhen uzatmanın, plajda geçirdiğiniz dakikaları daha anlamlı, kaçınılmaz dönüşüyse daha katlanilabilir kılmanın yolunu gösteriyor olabiliriz...
RADARIMIZDA
PAYLAŞ
BEE GODDES KOLEKSİYONUYLA TÜM KADINLARA GÜCÜNÜ HATIRLATIYOR
Dünyanın ilk tılsım mücevher markası olan Bee Goddess, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde kadınlara içlerindeki güçlerin ve kendilerinin her şeyden kıymetli olduğunu hatırlatıyor.
RADARIMIZDA
PAYLAŞ
SEPHORA KALIPLARI YIKIYOR!
Sephora, yeni global kampanyasında vurguladığı “The Unlimited Power of Beauty” motto’sunda “Kendi güzelliğinizin gücünü keşfedin ve ona kucak açın!” diyor.
YEMEK
PAYLAŞ
4 ŞEF, 4 LEZİZ KARİYER
Fark yaratan lezzetleri, sanat eseri gibi tabakları, mekanlara kattıkları ruhlarıyla ön plana çıkan dört kadın şefle konuştuk.
RADARIMIZDA
PAYLAŞ
YILIN OTELLERİ
Yeni yıl kararlarınız arasında daha fazla seyahat etmek yer alıyorsa, 2020 ile birlikte kapılarını açan bu yepyeni adresler size gerekli ilhamı verecek.
RADARIMIZDA
PAYLAŞ
SANDALYEN KADAR KONUŞ!
Şöyle de özetleyebiliriz; nerede oturduğunu söyle, kim olduğunu söyleyelim.
PAYLAŞ

Yükleniyor...
DAHA FAZLA YÜKLE
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.