GÜZELLİK

KURU CİLTLERE SAVAŞ AÇIYORUZ
Nemlendiricilerinizi hazırlayın!
SOĞUK HAVALARA ÖZEL MAKYAJ TEMİZLEME ÜRÜNLERİ
Makyajınızı çıkarmak, cilt bakım rutininizin başında geliyor…
“NEREDEYSE” VEJETARYEN
Vejetaryen beslenmeyi tercih eden gazeteci Nell Frizzell, “Tatsız tuzsuz tofu yemeğine ilişkin klişeleri unutun. Artık birçok insan vejetaryen(miş) gibi yaşıyor” diyor.
H&M'İN PARFÜM GARDIROBU
H&M parfüm gardırobu; The Singles, The Reveires ve The Essences isimli üç ayrı grup ve yirmibeş parfümden oluşuyor.
GLÜTEN MESELESİ
Glütensiz beslenme Hintli blogger Naina Hiranandani’nin hayatını kurtarmış olabilir mi? Son zamanlarda hepimizin dilinde olan glüteni beslenme uzmanlarına sorduk.
SAĞLIK
PAYLAŞ
MUTLULUĞUN ANAHTARI ''AYURVEDİK YAŞAM''
Ayurveda nedir? Amacı, faydaları, böyle yaşamanın “kuralları” nedir, Ayurvedik bünye tipleri hangileri? Bütünsel Sağlık ve Ayurvedik Yaşam Danışmanı Ebru Şinik çok daha fazlasını anlattı.
MAKYAJ VE CİLT BAKIMI
PAYLAŞ
YENİ NIVEA SOFT MIX ME KREMLERİYLE KİŞİYE ÖZEL KOKULAR YARATMAK MÜMKÜN!
Nivea, birbirinden farklı koku seçeneklerine sahip yeni Soft Mix Me serisindeki kremleriyle kokunuzu kişiselleştirme seçeneği sunuyor.
SAĞLIK
PAYLAŞ
SU OLMADAN OLMAZ!
Su susuzluğu gidermeye yarıyor, bunu yıllardır biliyoruz. Günümüzdeyse su “süper gıda” muamelesi görüyor. Su gerçekten nelere muktedir? Temel sıvımız hakkında daha fazlasını öğrenmek istedik.
MAKYAJ VE CİLT BAKIMI
PAYLAŞ
KÖMÜRLE GÜZELLİK OLUR MU?
Kulağa biraz değişik gelse de aktif kömür, ciltte yarattığı detoks etkisiyle anti-aging’deki yeni mucize. Arındırıcı kozmetik ürünlerin içeriğindeki bu gizli kahramanı yakından tanımak istedik.
MAKYAJ VE CİLT BAKIMI
PAYLAŞ
PARLAK BİR CİLT İÇİN ''ICON'' LAZER
Sizin için Op. Dr. Dilek Avşar’dan özellikle bu kış ilgi görecek cilt uygulamaları ve bu uygulamaların cilde nasıl bir etki sağlayacağını öğrendik.
PAYLAŞ

Yükleniyor...
DAHA FAZLA YÜKLE