GÜZELLİK

AKNE KARŞITI 10 MASKE
Kontrolü ele alma zamanı!
LEKELERE VEDA: LAKTİK ASİT NASIL KULLANILIR?
Doğal ışıltıya kavuşturan bir içerik daha!
ŞEFFAF GÜZELLİK
Temiz, aydınlık ve arınmış bir cilt dokusu elde etmenize yardımcı olacak ve teninizin gerçek ışıltısını gün yüzüne çıkaracak ürün ve önerilerle geldik.
VEGAN VE DOĞA DOSTU: T-BRUSH DİŞ MACUNU
Küçük tablet formatı yeni nesil hijyen anlayışı, %100 geri dönüşümlü atıksız ve plastiksiz doğa dostu içerik ve ambalajı ile yeni nesil diş macunu T-Brush ile tanışın.
ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ DOVE'UN EZBER BOZAN KAMPANYASINA DESTEK VERİYOR
İçinde bulunduğu sektörün dinamiklerine rağmen saçlarını boyatmayan Özge Özpirinçci, kendi doğallığına bıraktığı beyaz saçlarıyla #EzberlerinÖtesinde diyen cesur kadınlar arasında yer aldı.
SAÇ
PAYLAŞ
SAÇ EKİMİNDE YENİ YÖNTEM
Saç ekimi, kadınlarda yoğun saç dökülmesinin etkilerini azaltmak için en etkili yöntemlerden. Uygulama hakkında en çok merak edilen soruları Estecenter Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çevik'e sorduk.
SAĞLIK
PAYLAŞ
KIŞ DETOKSU İLE ARINMA ZAMANI
Havalar soğudu ve beslenme alışkanlıklarımız biraz değişti. Yaz aylarında pişmanlık yaşamamak için kış detoksunu deneyin.
SAÇ
PAYLAŞ
DYSON İLE 2021 SAÇ TRENDLERİNİ DENEYİN
Ünlü saç tasarımcıları ve Dyson stilistlerinden sezonun öne çıkan modellerini uygulamaya dair tüyolar...
SAÇ
PAYLAŞ
VEGAN VE DOĞA DOSTU WE ARE PARADOXX İLE TANIŞIN
Sürdürülebilir kaynaklardan üretilen, doğal ve organik içeriğiyle dikkat çeken İngiltere’nin çok satan saç ve vücut bakım markası We Are Paradoxx Türkiye’de.
MAKYAJ VE CİLT BAKIMI
PAYLAŞ
TEMİZLİK ZAMANI: EN İYİ 15 MAKYAJ FIRÇASI TEMİZLEYİCİ
Hem cilt sağlığınız, hem makyaj koleksiyonunuzdaki hijyen hem de uzun ömürlü makyaj fırçaları için temizleyicileri deneme zamanı.
PAYLAŞ

Yükleniyor...
DAHA FAZLA YÜKLE