ASTROLOJİ

BOĞA BURCUNDA DOLUNAY KENDİMİZE VERDİĞİMİZ DEĞERİ HATIRLATIYOR!
Sonbahar'ın son dolunayı kendimize güvenmemiz ve sahip olduklarımızın kıymetini bilmemiz gerektiğini hatırlatıyor.
KASIM ASTROLOJİSİ: ŞANS KAPISI AÇILIYOR
Şans ve kısmet gezegenleri Venüs ve Jüpiter’in Yay burcunda yan yana ilerlediği Kasım ayı güzel gelişmeleri ve pozitif bir bakış açısını beraberinde getirebilir.
MERKÜR RETROSU BAŞLIYOR: ESKİ ARKADAŞLARLA GÖRÜŞME ZAMANI
Merkür retrosu 31 Ekim’de başlıyor ve 21 Kasım’a kadar devam edecek. Bu dönemde zihinsel olarak geçmişe bir geri dönüş yaşayabiliriz. Ayrıca iş ve para konularında detayları kaçırmamalıyız.
MERKÜR AKREP BURCUNDA: AKREP TARZI DÜŞÜNMEK
Merkür Akrep’te ilerliyor ve bu burçtaki transiti retrosu ile birlikte 9 Aralık 2019’a kadar sürecek. Öyleyse bu uzunca süreç için Akrep tarzı düşünmeyi daha yakından ele alalım.
KOÇ BURCUNDA DOLUNAY NELER GETİRİYOR?
13 Ekim’i 14 Ekim’e bağlayan gece bir dolunay meydana geliyor. Enerjisi yüksek dolunay dipte gömülü duyguların ortaya çıkmasına, duygusal coşkuya, benlik baskısının getirdiği çıkışlara neden olabilir.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
EKİM ASTROLOJİSİ: İLİŞKİ DURUMLARI KARIŞIK
Güneş, Ekim’de astrologların "yanan yol" adını verdiği alanda ilerlerken, kızıl gezegen Mars da ona eşlik ediyor olacak. İlişkiler açısından oldukça hararetli bir dönem geçirebiliriz.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
BURCUMUZA GÖRE GÖLGELERİMİZ
Hepimiz burcumuz ve özellikleri hakkında az çok bilgi sahibiyiz. Peki gizli, kapalı, karanlıkta kalan yönlerimizin ne kadar farkındayız? Gölgelerimizi keşfederek harikalar yaratabiliriz.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
BALIK BURCUNDAKİ DOLUNAYIN ÜZERİNİZDEKİ ETKİLERİ
Zodyağın çok boyutlu, anlam dolu burcunda gerçekleşen dolunay bilinçaltımızı harekete geçiriyor. Rüyalarımız bizi engin bir farkındalığa sürüklerken pratik yaşamın iplerini elden kaçırmamak gerekiyor.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
EYLÜL ASTROLOJİSİ: HIZ VE TEMPO BURÇLARI ELE GEÇİRİYOR!
Özellikle eylülün ilk yarısında pek çok işi aynı anda halledebilecek hız ve tempoya sahibiz. Sağlığımıza özen göstermeyi ihmal etmeyelim.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
YAZIN SON DOLUNAYI KOVA BURCUNDA!
Bu yazın son dolunayı 15 Ağustos’ta gerçekleşirken aşka ve sevdiklerimize dair alacağımız kararlarda üst aklımızı devreye alabiliriz.
PAYLAŞ

Yükleniyor...
DAHA FAZLA YÜKLE
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.