ASTROLOJİ

YAZIN SON DOLUNAYI KOVA BURCUNDA!
Bu yazın son dolunayı 15 Ağustos’ta gerçekleşirken aşka ve sevdiklerimize dair alacağımız kararlarda üst aklımızı devreye alabiliriz.
BURCUNUZA GÖRE AYRILIKLA BAŞA ÇIKMA REHBERİ
Kalp ağrısı reçetelerinizi açıklıyoruz. Burcunuza göre aşk, bağlılık ve ayrılığa dair her şey.
AĞUSTOS ASTROLOJİSİ: AŞK VE TUTKUYLA DOLU SICAK BİR YAZ
Aslan dönemi Güneş’in tüm canlılığıyla parladığı dönem. Enerjimiz yerine geliyor, güç kazanıyor, harekete geçiyoruz. Yaratıcılığımızı, tutkularımızı tüm ihtişamıyla ortaya koyabiliriz.
İKİZLER ERKEĞİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKEN HER ŞEY
Güneş’in ve Merkür’ün İkizler burcuna ilerlemesiyle birlikte İkizler erkeğinin de yıldızı pırıl pırıl parlamaya başlıyor. Öyleyse ikizler erkeği özellikleri hakkında bilgilenmenin tam sırası.
OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI: GERÇEKLERİ TÜM YALINLIĞIYLA HİSSETMEYE HAZIRIZ
Temmuz ayının ikinci tutulması olan Ay tutulması 16 Temmuz’u 17’sine bağlayan gece yarısı gerçekleşiyor, uzun vadede etkiler yaratabilecek ciddi ve önemli farkındalıkların kapısını aralıyor.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
MERKÜR RETROSUNDA BURCUNUZA ÖZEL İPUÇLARI VE ÖNERİLER
Merkür retrosu 19 Temmuz’a dek Aslan burcunda, ardından 31 Temmuz’a kadar Yengeç burcunda sürecek. Bu retroda burcunuza özel ipuçları ve taktikleri kaçırmayın.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
TEMMUZ ASTROLOJİSİ: GÜZEL BAŞLANGIÇLAR ZAMANI
Astrolojik yönden oldukça önemli bir aya ilerlerken Temmuz ayı yaşamınızda önemli ve güzel başlangıçların zamanı olabilir.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
2 TEMMUZ'DAKİ GÜNEŞ TUTULMASINA DİKKAT!
Yengeç burcunda gerçekleşecek güneş tutulması, empati gücümüzü ve duygusal hassasiyetlerimizi ortaya çıkaracak.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
YAY BURCUNDA DOLUNAY: SEZGİLERİMİZİN ENGİN DENİZİ
Dolunaylar duygusal hassasiyetlerin güçlü şekilde ortaya çıktığı zamanlar. 17 Haziran’da Yay burcunda gerçekleşen dolunay 2 Temmuz’daki önemli Güneş tutulması öncesinde yaşayacağımız son dolunay.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
HAZİRAN ASTROLOJİSİ: İLETİŞİM VE HABERLEŞME DOLU BİR AY BİZİ BEKLİYOR
Güneşin İkizler burcunda yol aldığı ve Yengeç dönencesini karşılayacağımız Haziran ayı iletişim, haberleşme ve kısa yolculuklar açısından bolca fırsat sunuyor.
PAYLAŞ

Yükleniyor...
DAHA FAZLA YÜKLE
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.