ASTROLOJİ

BAŞAK BURCUNDA ROMANTİK BİR DOLUNAY
19 Şubat’ta Başak burcunun ilk derecelerinde güçlü bir dolunay gerçekleşiyor. Bu dolunay, özverili, merhametli yönümüzü ortaya çıkarabilir.
MARS BURÇ DEĞİŞTİRİYOR: MARS TRANSİTLERİ ENERJİMİZİ BELİRLİYOR
2019’da retrosuz, tam gaz ilerleyen Mars girdiği burca göre dönemin enerjisini şekillendiriyor. Mars, 14 Şubat'ta Boğa burcuna ilerliyor.
ŞUBAT ASTROLOJİSİ: DOSTLUK, ARKADAŞLIK, SEVGİ DOLU BİR AY
Bireysel istekleri bir kenara bırakacağımız, kendimizden ziyade sevdiklerimizi, dostlarımızı düşüneceğimiz bir ay bizi bekliyor.
SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL ASTROLOJİK İPUÇLARI
14 Şubat yaklaşıyor. Sevgililer Günü için her burca özel astrolojik ipuçlarını okumadan plan yapmayın.
ASLAN BURCUNDA AY TUTULMASI: YÜREĞİMİZİN SESİNİ DAHA ÇOK DUYABİLİRİZ
21 Ocak’ta Aslan burcunda bir Ay tutulması meydana geliyor. Tutulma Aslan burcu yanında, en çok Boğa, Akrep ve Kova’yı etkiliyor. Burcunuza göre tutulmanın etkileri yazımızda.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
OĞLAK BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI: CİDDİ ADIMLAR, SINIRSIZ FIRSATLAR
2019’a sıkı bir giriş yapıyoruz. 6 Ocak sabaha karşı gerçekleşen Güneş tutulması önemli iş ve girişimlere işaret ederken, ciddiyetin yanında iyimserlik de var.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
2019 BALIK BURCU YORUMU
2019 hedeflerinizin, planlarınızın peşinden koşacağınız bir yıl olabilir. Konum, itibar ve statü açısından zenginleştiren bir süreçtesiniz ve başarılarınızla takdir ve beğeni toplayabilirsiniz.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
2019 KOVA BURCU YORUMU
2019 sosyal yönden, arkadaşlık ilişkileri açısından oldukça canlı, renkli ve hareketli bir yıla işaret ediyor. Arkadaşlarınızdan göreceğiniz destekle geleceğe umutla bakabilirsiniz.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
2019 OĞLAK BURCU YORUMU
2019 manevi ve ruhsal yönden zenginleştirici bir yıl. Başkaları için yaptığınız fedakârlıklarda sınır tanımayacağınız bir yıl sizi beklerken sürpriz ve beklenmedik desteklere, iyiliklere hazır olun.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
2019 YAY BURCU YORUMU
2019 sizin yılınız. Bir yığın zorluğun ardından Jüpiter neredeyse tüm yıl boyunca burcunuzda, harika bir konumda, eski neşenizi, gülümsemenizi size geri getiriyor, yanında hoş sürprizlerle birlikte.
PAYLAŞ

Yükleniyor...
DAHA FAZLA YÜKLE