ASTROLOJİ

2019'DA İKİZLER BURCUNU NELER BEKLİYOR?
Zodyağın iletişime açık, arkadaş canlısı burcu İkizler için 2019 özellikle ilişkiler açısından oldukça heyecan verici gelişmeleri beraberinde getiriyor. Yalnız İkizler burcu kalmayacak gibi görünüyor.
2019'DA BOĞA BURCUNU NELER BEKLİYOR?
2019’da burcunuzdaki değişim devam ediyor. Bu değişim rüzgarıyla yepyeni bir kimlik ortaya koyarken farklı, sıra dışı yönlerinizle herkesi şaşırtabilirsiniz.
2019'DA KOÇ BURCUNU NELER BEKLİYOR?
Zodyağın en önde gelen, birinci burcu olan cesur, girişken, lider Koç burçlarını yeteneklerini çok farklı şekilde değerlendirebilecekleri oldukça heyecan verici bir yıl bekliyor.
ARALIK ASTROLOJİSİ: BU AY HAYAT AKIŞININ TADINI ÇIKARMAYA NE DERSİNİZ?
Yılın son ayına canlı, hareketli ve iyimser bir atmosferde giriyoruz. Yeni ufuklar, maceralar, keşifler bizi heyecanlandırırken büyük bir öğrenme ve kişisel gelişim ayı olabilir Aralık ayı.
İKİZLER BURCUNDA DOLUNAY: AYNI ANDA HER ŞEYE YETİŞEBİLİR MİYİZ?
23 Kasım’da İkizler burcunda bir dolunay meydana geliyor. Bu dolunayda zihinsel ve fiziksel becerilerimizi fark edebilir, atikliğimizi, çevikliğimizi sorgulayabiliriz.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
YAY KADININI YAKINDAN TANIMAK İÇİN ASTROLOJİK İPUÇLARI
Jüpiter Yay burcuna ilerledi, yakında Güneş de Yay da olacak. Hazır Jüpiter’in burcu bu kadar ön plana çıkmışken Yay kadınlarını daha yakından tanımak için birkaç önemli ipucu.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
BÜYÜK ŞANS YILDIZI JÜPİTER BURCUNUZA NELER GETİRİYOR?
Astrolojide bolluk, bereket ve kısmet ile ilişkilendirilen Jüpiter 12 yıl aradan sonra yeniden Yay burcunda, en iyi olduğu yerde. Bu dönemde birbirinden güzel, şanslı fırsatlara açığız.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
KASIM ASTROLOJİSİ: BURÇLARI BU AY NELER BEKLİYOR ?
Kasım ayında akrep burcunun gizemli sularından yay burcunun enerjik ateşine geçiyoruz. Birbirinden farklı astrolojik gelişmeler bu ayı özel ve hatırlanır kılacak!
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
BOĞA BURCUNDA DOLUNAY: ANSIZIN ORTAYA ÇIKAN SIRA DIŞI DUYGULAR
24 Ekim’de gerçekleşen dolunay, duygularınızı farklı bir şekilde göstermenizi sağlayabilir. Güven ve değer algımızı etkileyen sürpriz gelişmeleri beraberinde getirebilir.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
AKREP ERKEĞİNİ ÇÖZMEK İÇİN BAZI İPUÇLARI
Akrep erkeğini merak ediyor ve onu yakından tanımak istiyorsanız yazımıza göz atmalısınız.
PAYLAŞ

Yükleniyor...
DAHA FAZLA YÜKLE