ASTROLOJİ

YENGEÇ BURCUNDA AY TUTULMASI: DUYGUSAL HASSASİYETLER ZİRVE YAPIYOR!
10 Ocak'ta Ay’ın yönetici olduğu Yengeç burcunda güçlü bir ay tutulması meydana geliyor. Bu tutulmada duygular sel olup akabilir. Peki yengeç burcundaki ay tutulması burçlar için ne anlama geliyor?
OCAK ASTROLOJİSİ: KARİYER, GÖREV VE SORUMLULUKLAR GÜNDEMDE
Ocak ayında Oğlak etkisini kuvvetli biçimde hissediyoruz. Bu burçta karmik gezegen dizilimi iş, kariyer, kurumsal yaşam, sistem ve yapıları etkileyen önemli gelişmeleri beraberinde getirebilir.
AKREP BURCU YILLIK YORUMU: 2020'DE AKREP BURCUNU NELER BEKLİYOR?
2020'de akrep burcunu bilgiye ve öğrenmeye doyamayacağı bir yıl bekliyor. Gerek deneyimli otorite figürleri gerekse okumak, gezmek yoluyla pek çok şey öğrenecekler.
YAY BURCU YILLIK YORUMU: 2020'DE YAY BURCUNU NELER BEKLİYOR?
Her şeyin sizde başlayıp sizde bittiği hareketli bir yılın ardından artık yaşadığınız tecrübeleri değerlendirme, sahip olduklarınızın kıymetini bilme ve bunları en iyi şekilde kullanma zamanındasınız.
OĞLAK BURCU YILLIK YORUMU: 2020’DE OĞLAK BURCUNU NELER BEKLİYOR?
2020 dönüp dolaşıp her konunun size geleceği, sizle başlayıp sizde biten bir yıl olarak dikkat çekiyor. Hemen her konuda ne kadar haklı olduğunuzun farkına varabilir ve bunu kanıtlayabilirsiniz.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
BALIK BURCU YILLIK YORUMU: 2020’DE BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?
Yeni yıl sosyal çevrenizi genişletmek, zenginleştirmek adına size sınırsız fırsatlar sunabilir. En büyük desteği dostlarınızdan göreceğiniz bir yıl sizi bekliyor.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
KOVA BURCU YILLIK YORUMU: 2020’DE KOVA BURCUNU NELER BEKLİYOR?
Yeni yıl kontrolünüz ve müdahaleniz dışı durumlara karşı sizi çok daha dirayetli ve güçlü kılabilir. Yıl boyunca akıştan ve akışta kalmaktan öğrenebileceğiniz çok şey olabilir.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
TERAZİ BURCU YILLIK YORUMU: 2020'DE TERAZİ BURCUNU NELER BEKLİYOR?
Terazi burcu 2020'de özellikle aile içi konularda ciddi, yapıcı, kararlı tutumlarıyla dikkat çekiyor. Aile ve ev ile ilgili konuların bolluğu öğretici ve yol gösterici olabilir.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
2019 OĞLAK BURCUNDAKİ GÜNEŞ TUTULMASIYLA BİTİYOR
26 Aralık 2019’da gerçekleşen Güneş tutulması görev ve sorumluluk alanımızı düzenleyen gelişme ve yenilikleri beraberinde getirebilir. İş ve kariyer konuları tutulmanın odağında yer alıyor.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
BAŞAK BURCU YILLIK YORUMU: 2020'DE BAŞAK BURCUNU NELER BEKLİYOR?
Son birkaç yılda sevgi, aşk adına edindiğiniz tüm deneyimi, verdiğiniz mücadeleyi, geçirdiğiniz zorlukları bir yapıta dönüştürebilirsiniz. 2020 Başak burcuna beklediği mükemmel aşkı getirebilir.
PAYLAŞ

Yükleniyor...
DAHA FAZLA YÜKLE
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.