ASTROLOJİ

KOÇ BURCUNDA DOLUNAY NELER GETİRİYOR?
13 Ekim’i 14 Ekim’e bağlayan gece bir dolunay meydana geliyor. Enerjisi yüksek dolunay dipte gömülü duyguların ortaya çıkmasına, duygusal coşkuya, benlik baskısının getirdiği çıkışlara neden olabilir.
EKİM ASTROLOJİSİ: İLİŞKİ DURUMLARI KARIŞIK
Güneş, Ekim’de astrologların "yanan yol" adını verdiği alanda ilerlerken, kızıl gezegen Mars da ona eşlik ediyor olacak. İlişkiler açısından oldukça hararetli bir dönem geçirebiliriz.
BURCUMUZA GÖRE GÖLGELERİMİZ
Hepimiz burcumuz ve özellikleri hakkında az çok bilgi sahibiyiz. Peki gizli, kapalı, karanlıkta kalan yönlerimizin ne kadar farkındayız? Gölgelerimizi keşfederek harikalar yaratabiliriz.
BALIK BURCUNDAKİ DOLUNAYIN ÜZERİNİZDEKİ ETKİLERİ
Zodyağın çok boyutlu, anlam dolu burcunda gerçekleşen dolunay bilinçaltımızı harekete geçiriyor. Rüyalarımız bizi engin bir farkındalığa sürüklerken pratik yaşamın iplerini elden kaçırmamak gerekiyor.
EYLÜL ASTROLOJİSİ: HIZ VE TEMPO BURÇLARI ELE GEÇİRİYOR!
Özellikle eylülün ilk yarısında pek çok işi aynı anda halledebilecek hız ve tempoya sahibiz. Sağlığımıza özen göstermeyi ihmal etmeyelim.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
YAZIN SON DOLUNAYI KOVA BURCUNDA!
Bu yazın son dolunayı 15 Ağustos’ta gerçekleşirken aşka ve sevdiklerimize dair alacağımız kararlarda üst aklımızı devreye alabiliriz.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
BURCUNUZA GÖRE AYRILIKLA BAŞA ÇIKMA REHBERİ
Kalp ağrısı reçetelerinizi açıklıyoruz. Burcunuza göre aşk, bağlılık ve ayrılığa dair her şey.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
AĞUSTOS ASTROLOJİSİ: AŞK VE TUTKUYLA DOLU SICAK BİR YAZ
Aslan dönemi Güneş’in tüm canlılığıyla parladığı dönem. Enerjimiz yerine geliyor, güç kazanıyor, harekete geçiyoruz. Yaratıcılığımızı, tutkularımızı tüm ihtişamıyla ortaya koyabiliriz.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
İKİZLER ERKEĞİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKEN HER ŞEY
Güneş’in ve Merkür’ün İkizler burcuna ilerlemesiyle birlikte İkizler erkeğinin de yıldızı pırıl pırıl parlamaya başlıyor. Öyleyse ikizler erkeği özellikleri hakkında bilgilenmenin tam sırası.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI: GERÇEKLERİ TÜM YALINLIĞIYLA HİSSETMEYE HAZIRIZ
Temmuz ayının ikinci tutulması olan Ay tutulması 16 Temmuz’u 17’sine bağlayan gece yarısı gerçekleşiyor, uzun vadede etkiler yaratabilecek ciddi ve önemli farkındalıkların kapısını aralıyor.
PAYLAŞ

Yükleniyor...
DAHA FAZLA YÜKLE
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.