GALERİ

YILBAŞI İÇİN EN KAPSAMLI HEDİYE ÖNERİLERİ REHBERİ
Yılın hediye verme zamanına geldik. Yılbaşına sayılı günler kala, hediyeyi son dakikaya bırakmayın. 2020'nin ilk dakikalarında sevdiklerinizi mutlu edecek hediyeleri henüz seçmediyseniz ilham veren fikirlerle dolu yılbaşı hediye önerileri ile en doğru hediyeyi bulmak zor olmayacak. Güzellik setlerinden hayatı kolaylaştıran teknolojik ürünlere, sezonun trend parçalarından modası hiç geçmeyen kült parçalara kadar geniş hediye önerilerini yılbaşı için derledik. Yılbaşı hediye önerimiz, hediye aldığınız kişinin tarzına uygun seçim yapmakla birlikte trendlere de önem vermeniz. Özellikle kişiselleştirilmiş eşyalar, retro oyuncaklar, bucket çantalar, coffe table book’lar bu yılın trendleri arasında. 2020’de sevdiklerinize kullanırken sizi hatırlatacak bir yılbaşı hediyesi vermek için 100 parçadan oluşan yılbaşı hediye önerileri galerimize mutlaka göz atın.
EMRE PAKEL SONBAHAR/KIŞ 2019 DEFİLESİ
Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul kapsamında gerçekleşen Emre Pakel Sonbahar/ Kış 2019 defilesinden görünümler fotogaleride..
BAFTA 2019 KIRMIZI HALI GÖRÜNÜMLERİ
Bu yıl 72.si düzenlenen BAFTA (British Academy Film Awards) Ödül Töreni kırmızı halısından görünümler fotogaleride..
ÜNLÜLERİN KAHKÜL AŞKI
Kahkül kestirmekte ikilemdeyseniz, yıldızlardan ilham alın!
VICTORIA'S SECRET 2018 DEFİLESİ
Heyecanla beklenen Victoria's Secret defilesi dün gece New York'ta gerçekleşti. Defileden görünümler için fotogaleriyie göz atın.
MODA
PAYLAŞ
VALENTINO İLKBAHAR/ YAZ 2019 DEFİLESİ
Paris Moda Haftası kapsamında gerçekleştirilen Valentino İlkbahar/ Yaz 2019 defilesinden görünümler fotogaleride.
ÜNLÜLER
PAYLAŞ
24 EYLÜL HAFTASI ÜNLÜ STİLLERİ
Kırmızı Halı sezonu açıldı!
ÜNLÜLER
PAYLAŞ
70. EMMY ÖDÜLLERİ KIRMIZI HALI
Emmy Ödül Töreni kırmızı halısından tüm görünümler fotogaleride.
MODA
PAYLAŞ
MEHMET KORKMAZ İLKBAHAR/YAZ 2019 DEFİLESİ
Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul kapsamında gerçekleşen Mehmet Korkmaz İlkbahar/Yaz 2019 defilesinden görünümler fotogaleride..
MODA
PAYLAŞ
CHA BY ÇİĞDEM AKIN İLKBAHAR/YAZ 2019 DEFİLESİ
Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul kapsamında gerçekleşen Çiğdem Akın İlkbahar/Yaz 2019 defilesinden görünümler fotogaleride..
PAYLAŞ

Yükleniyor...
DAHA FAZLA YÜKLE