BOBBI BROWN’DAN YENİ KOLEKSİYON

BOBBI BROWN'DAN YENİ KOLEKSİYON

Bobbi Brown'un yeni koleksiyonu, güneşli ve güzel günlerin habercisi... Kumsallarsa Bobbi Brown'ın son koleksiyonunun ilham kaynağı. Sandy Nudes'te koyu bronzlar, açık tonlar ve canlı kahverengiler gibi dünyanın dört bir yanındaki kumsallarından esinlenerek tasarlanan bir palet var. Bu koleksiyon, size sıcak yaz günlerinin verdiği doğal ışıltıyı sunuyor. Sonuç: Doğal yaz güzelliğinin sembolü; canlı, çekici ve taze bir görünüm. Ürünleri kısaca tanıyalım mı?

Face Mist
Face Mist, içeriğindeki vitaminler ve bitki özleriyle çok amaçlı; anında cildi yenileyen ve nemlendiren bir sprey. Makyaj sabitleme özelliğinin yanı sıra, cildi nemlendirir, yatıştırır ve aydınlık verir. Yeşil çay, papatya ve salatalığın karışımından oluşan su bazlı formülü; cilde yoğun nem aşılar.

Shimmering Sands Eye Palette
Sınırlı sayıda üretilen bu palet, doğal ve aydınlık bir plaj bronzluğu yaratmak için ışıltılı nude tonlar ve altın pırıltılı kahverengileri nude ya da pembe tonda bir rujla birlikte kullanmayı deneyin.

Face & Body Bronzing Duo
Sınırlı sayıda üretilen bu üründe, sağlıklı görünen ve bronzlaşmış ışıltılı bir cilt için bronzer ve allık şık ve aynalı bir kompaktta bir arada. Doğal bir bronz görünüm yaratabilmeniz için gereken kırmızı ve kahverengi tonlarının en güzel kombinasyonunu sunuyor.

Nail Polish
Yine sınırlı sayıdaki ojeler, doğal bronz makyajınızı nude ve açık pembe tonlarındaki ojelerinizle kullanmanız için üretilmiş.

Keşfetmek için tıklayın: http://bit.ly/1BLRGon

Etİketler