CESUR VE IŞILTILI 20 PARTİ MAKYAJI

Yılbaşı kutlamaları için makyaj ilhamınız burada!

Bolca parıltı zamanı!

Parıldayan göz farı görünümleri ya da cesur dudaklar gibi partilerden ilham alan makyaj görünümleri yılbaşının favorisidir. Nihayet kutlama makyajı yaratmak için cesur ve ışıltılı görünümlerle oynama zamanı geldi!

Parti müdavimlerinin çoğu dramatik bir dokunuş için cesur bir dudak ile taze yüzlü bir görünüm tercih ediyor. Çünkü yılbaşı partisi evde rahat olsa bile, kırmızı veya bordo dudağın yılın bu zamanında ortaya çıkmak için her zaman bir bahanesi vardır. Ya da ışıltılı göz makyajlarının...

Işıltılı makyajın zamanı geldi!

Metalik gözler bu yıl partilerde dikkat çekecek; altın ve gümüş tonlar bir yana lila, mavi, yeşil gibi renkler de artık oyuna giriyor. İki tonlu görünümler ve çok yönlü buğulu gözler yaratabilir veya çok fazla çaba harcamadan göz kapağına bir gölge ya da parıltı sürerek maskara ekleyebilirsiniz. Parıltılı makyaj veya kırmızı ruj tarzınız olmasanız bile, üzerinde çalışabileceğiniz çok sayıda makyaj görünümü var.

İster bir disko parıltısı seveni, ister bir eyeliner hayranı olun; tüm yılbaşı kutlamaları için makyaj ilhamınız burada!

Yeni yıl kutlamanızda güzellik görünümünüzü planlamak için parti makyajı ilhamı veren foto galerimizi incelemeyi unutmayın.

🎄 🎄 🎄 🎄 🎄 🎄 🎄 🎄 🎄 🎄

Mükemmel yılbaşı partisi için 20 makyaj görünümü…