CHRISTIAN LOUBOUTIN BEAUTY’NİN İLK YÜZÜ

Ünlü model Mica Arganaraz, Christian Louboutin Beauty’nin ilk yüzü oldu!

Lüks ayakkabı sektörünün öncülerinden Christian Louboutin, son senelerde çıkardığı güzellik koleksiyonu ile makyaj rutinimize de dahil olmuştu.

Stilettoyu andıran ojeleri ve tasarım rujları ile makyaj ürünlerinden çok dekor objeleri tasarlayan Christian Louboutin Beauty ilk marka yüzünü seçti.

 

Tom Ford, Christiaan Dior, Chanel ve Gucci gibi markaların defilelerinde yürüyen ve kampanya yüzü olan Mica Arganaraz, Christian Louboutin Beauty’nin ilk marka yüzü ve uluslararası marka elçisi oldu. “Mica'nın, oldukça eksantrik ve farklı bir güzelliği var. O modern, yaratıcı, maskülen ve feminen. Mica’nın farklı özellikleri, onu Christian Louboutin Beauty’nin mükemmel bir marka elçisi yapıyor,” diyen ünlü tasarımcı, Mica’nın markasının özellikleri ile uyum sağladığını belirtti. Bu heyecanlı haberi Instagram sayfasından paylaşan 26 yaşındaki ünlü model, “Bu yeni macera, bana, kadınların kendilerini güzel yapan şeyleri bulmarını ve dünya ile paylaşmaları konusunda motive etme fırsatı sağlıyor,” diyerek mutluluğunu hayranları ile paylaştı. 

Kırmızı tabanlı ayakkabıları ile bir dünya markası haline gelen Christian Louboutin, güzellik koleksiyonunu 2014’te çıkarmıştı. Yeni yüzlerini Instagram sayfasından paylaşan Louboutin, güzellik sektöründe ilerlemeyi hedefliyor. .

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.