CİLDİNİZDE SAĞLIKLI BRONZ!

Güneşin kendini göstermeye başladığı bu günlerde sağlıklı bronzluk önemli!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 15 Mayıs 2014
CİLDİNİZDE SAĞLIKLI BRONZ!
<#text>Yazın kapıda olduğu bu dönemde tüm doktorlar, ağız birliği etmişçesine aynı şeyi söylüyorlar: Güneş kremini ihmal etmeyin! Evet bronzlaşınca cildimiz ışıl ışıl gözüküyor ama güneşin zararlı etkilerini de unutmamak gerek. O zaman da haliyle bir güneş kremi arayışı başlıyor.


<#text> Eğer her zaman kullandığınızdan biraz daha farklı bir güneş kremi arıyorsanız Coppertone'u deneyebilirsiniz. Amerika'nın en çok tercih edilen güneş kremi markası olan Coppertone 30, 45 ve 50 SPF içeren 3 farklı koruma düzeyine sahip seçeneklere sahip. Öte yandan, bu kadar yüksek koruma faktörüne rağmen cildiniz son derece seksi ve sağlıklı bir bronz tona kavuşuyor...


<#text> Yeni sezonla birlikte size güneş kremlerini bol bol tanıtacağız. Ama güneşin yüzünü göstermediği günlerde bile mutlaka çantanızda yüksek koruma faktörlü bir güneş kremi bulundurmanızı önemle tavsiye ediyoruz! Zira hedefimiz güzelleşirken sağlıktan ödün vermemek!

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.