CİLT LEKELERİNE ÇÖZÜM

Herkesin ortak derdi cilt lekelerinin çözümü hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Tüm cilt tiplerinin kendilerine has problemleri olur; kuru cilt çok sert ve nemsiz olur, yağlı cilt çok parlar. Ama tüm cilt tiplerinin bir de ortak belası var: cilt lekeleri. Özellikle güneşe çok maruz kalan ciltlerde inatçı güneş lekeleri sıklıkla görülür. Biz de size bu lekelerden kurtarmak için kullanabileceğiniz 5 ürün tavsiyesi hazırladık!

1. Shiseido Intensive Anti Spot Serum

DNA Spot içeriği sayesinde cilt lekeleri yok olur ve cilt tonu eşitlenir. Gece ve gündüz olmak üzere günde 2 kez kullanılması tavsiye edilen ürün, cilt dokusundaki melanini atarak cilt lekelerini temizliyor. Ürün fiyatı 295 TL.

2. RoC Soleil Protect Anti Brown

UVB ışınlarının neden olduğu güneş yanıklarından cildi korurken, UVA ışınlarından koruyan güneş filtreleri ile de bu ışınlarının neden olduğu erken cilt yaşlanmasına karşı koruma sağlar. İçerdiği Vitamin C ile cildi nemlendirir. Ürün fiyatı 68,90 TL.

3. Filargo UV Defence
Cilt tarafından emilen aktif içeriklerin etkinliklerini arttıran UV-Defence, cildi koruma özelliğiyle de beraber lazer, enjeksiyon, peeling gibi işlemler sonrasında kullanım için uygundur. Ürün fiyatı 109 TL.

4. Caudalie Vinoperpect Tinted Perfecting Fluid Spf20
İçeriğindeki mineral pigmentler sayesinde cilde eşit ve ışıltılı bir cilt tonu kazandırır. Ürün yağ içermeyen dokusu ile lekeleri ve cilt tonundaki eşitsizlikleri gidermeye yardımcı olur. Düzenli kullanımda leke görünümü giderilir ve cilt ışıltısını yeniden kazanır. Ürün fiyatı 175 TL.

5. Sisley Intensive Dark Spot Corrector
İyi bir peeling işlemi, melanin yüklü ölü hücrelerinin ciltten arındırılmasını ve bakımın etkisini arttırır, böylece koyu lekelerin azalmasını destekler: Intensive Dark Spot Corrector cildin doğal peeling işlevini teşvik edici iki doğal içeriği bir araya getirmiştir. Ürün fiyatı 369 TL.

Eğer siz de, cilt lekelerinden muzdaripseniz bu ürünlerin yardımıyla bu lekelerden artık sonsuza dek kurtulabilirsiniz.

Etİketler