DAVETİYE KAZANIN!

DAVETİYE KAZANIN!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 22 Ocak 2014
DAVETİYE KAZANIN!

ELLE'de tempo ve hareket bitmiyor! ELLE Style Talks'tan sonra şimdi yepyeni bir etkinliğe imza atmaya hazırlanıyoruz: ELLE Beauty Talks L'Oreal! Hepimiz ünlülerin parlak dünyasını merak ediyoruz. Ama şüphesiz en ilgimizi çeken konu, onların nasıl böyle dinamik ve güzel göründükleri. İşte ELLE Beauty Talks L'Oreal, bunu büyüteç altına alıyor. Hepimizin ürünlerini severek kullandığı L'Oreal markası sponsorluğunda, ünlü bir konuk, özel davetlilere kendi güzellik sırlarını anlatıyor, onlardan gelen soruları cevaplıyor. 

<#text>

Özetle biz kadınların en sevdiği konular en güvenilir biçimde gündeme geliyor. Zira birçoğumuz için en güvenilir bakım sırrı, tanıdığımız ve güvendiğimiz birinin denediği, kullandığı ürünlerde saklı...

<#text>

Her ne kadar, herkesi davet etmek istesek de, sınırlı bir kapasitemiz olduğundan maalesef bu mümkün olamıyor. Öte yandan dört okurumuzu bu özel etkinlikte ağırlamak istiyoruz...

<#text>

Yarın ilki yapılacak olan bu özel davete katılmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken, ünlü konuşmacımızın kim olduğunu tahmin etmek ve twitter hesabımızı mention'layarak #ELLEBeautytalks hashtag'iyle tahmininizi paylaşmak! 

<#text>

İlk cevap veren 4 okurumuz yarın saat 16.00'da Edition Hotel'de düzenlenecek bu etkinlikte konuğumuz olacak... İşte ünlü konuğumuz hakkında birkaç ipucu:

<#text>

- Onun sarı saçlarını çok seviyoruz!

<#text>

- İki çocuk annesi oldu, hala formunu koruyor.

<#text>

- İlk olarak bir reklamla tanıdık sonra oyunculuğuna da hayran kaldık!


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.