Döngüsel Güzellikte Öncü Lonjevite, Beymen Promise Günlerinde

Beymen Promise manifestosu, Lonjevite ile tüketicileri daha iyi bir gelecek vizyonu altında buluşturuyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 20 Eylül 2023
Döngüsel Güzellikte Öncü Lonjevite, Beymen Promise Günlerinde

Türkiye’nin önde gelen lüks perakende markası Beymen, “Dünyaya Sözümüz Var” diyerek en sürdürülebilir markalarından Lonjevite ile tüketicileri buluşturdu.Beymen İstinye Park’ta düzenlenen workshop’larda, Lonjevite’nin çevreye saygılı konsantre aktif botanikler içeren serumları ile birinci sınıf ve sürdürülebilir cilt bakımının detayları paylaşıldı.


Katılımcılar bir yandan doğru cilt bakımının kurallarını öğrenirken, bir yandan da Yüz Yoga Eğitmeni Gaye Günay’la birlikte susuz olarak en yüksek kalitede üretilen serumlar ve hem peeling, hem günlük temizleyici hem de maske olarak kullanılabilen “Daily detox powder cleanser” ile uygulama yaptılar.


Beymen Promise manifestosu, Lonjevite ile tüketicileri daha iyi bir gelecek vizyonu altında buluşturuyor. Sürdürülebilirlik yaklaşımını ortaya koydukları manifestolarında ifade edildiği gibi döngüsel güzelliğin içinde, duyarlı, saygılı, adil ve eşitlikçi iş modelleriyle attıkları her adım, destekledikleri her marka, hayata geçirdikleri her proje, bu dünya için…


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.