Dudak Makyajına Yeni Boyut: Giorgio Armani Prisma Glass

Sydney Sweeney, Prisma Glass'ın ile hem yüksek parlaklık hem de bakım etkisini bir araya getiren serisi ile hazırlanıyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 31 Mayıs 2024
Dudak Makyajına Yeni Boyut: Giorgio Armani Prisma Glass

Giorgio Armani, yenilikçi yağ-gloss teknolojisiyle çok boyutlu hacim ve parlaklık sunan devrim niteliğindeki Prisma Glass ile dudak makyajını yeni bir boyuta çıkarıyor.

Prisma Glass, hedefe yönelik ve güçlü formülüyle, ayna parlaklığını yumuşak ve dolgunlaştırıcı bir etkiyle birleştirerek, dudakları besleyen içeriklere sahip. 24 saat boyunca devam eden nemlendirme ile birlikte, düzenli kullanımda daha genç görünen dudaklar elde ediliyor. Tüm bunlar, maksimum etki sağlayan cam gibi parlak  bitişinde sunuluyor.

Kristal berraklığında bir gloss'tan şeffaf pembe, karamel, mercan ve kiraz tonlarına kadar uzanan yedi farklı renkte sunuluyor. Her bir renk, neredeyse hiç parıltı ve sim olmadan ayna parlaklığı sağlıyor.

Prisma Glass'ın çok yönlü ve gençlik dolu çekiciliğini yansıtmak için iki etkileyici Armani güzellik yüzü seçildi: Aktris Sydney Sweeney ve model Madisin Rian. 

Sydney Sweeney'nin, Prima Glass'ı deneyimlediği anlara göz atın:

Prisma Glass, şeffaf tüpü ve içindeki tonu gösteren minimalist, modern bir kılıf tasarımıyla sunuluyor. Temiz ve gümüş metal kapak, kılıfa zarif bir dokunuş katarken, parlak siyah Giorgio Armani monogramı ise kapağın ve tabanın birleşim noktasında dikkat çekici bir detay olarak öne çıkıyor.

Formülün dudaklarda sağladığı rahatlatıcı, yastık gibi yumuşak ve pürüzsüz etkiyi artırmak için, tüp dolgun bir aplikatör ile tasarlanıyor.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.