ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

ENERJİK VE GENÇ GÖZ ÇEVRESİ İÇİN 10 KREM

Göz altı morluklarına ve ince çizgilere savaş açın!

Konu cilt bakımı olunca, kullanabileceğiniz ürünlerin sınırı yok. Cilt aydınlatıcılar, anti-ageing ürünler, retinol içerikli bakım ürünleri ve çok daha fazlası… Farklı cilt şikayetlerini hedef olan yüz bakım ürünleri arasında rutininize eklemeniz gerekenler arasında göz çevresi bakımı da var! Normalde cilt bakım ürünleri de göz çevresinde etkili olabiliyor ancak daha kesin ve hızlı sonuçlar elde edebilmek için hedefe yönelik kremleri deneyebilirsiniz. Yüzünüzdeki diğer bölgelere göre çok daha ince ve narin olan göz çevre bölgesi, daha odaklı bir bakım rutini gerektiriyor. Özellikle koyu halka ve ince çizgi gibi sorunların çözümünü arıyorsanız, daha spesifik ürünler tercih etmeniz gerekiyor. 

Yorgunluk ve yaşlanma belirtileri arasında olan göz çevresi kuruluğu, şişkinliği, koyu halkalar, ince çizgiler ve kırışıklıklar, doğru bir bakım ürünü ile aşılamayacak problemler değil! Kafein içerikli kremler şişkinliği ve göz altı torbalarını hedef alırken, daha pürüzsüz ve dinamik bir cilde erişebilirsiniz. Bunun yanı sıra ince çizgileri dolduran hiyalüronik asit, nem kaybını önleyerek daha genç bir cilde kavuşmanızı sağlıyor. Kollajen üretimini destekleyen göz çevresi kremleri, koyu halka görünümünü azaltarak daha aydın ve genç bir görünüm kazandırıyor. 

Uzun bir gecenin veya yorucu bir günün ardından kat kat kapatıcı kullanmanın yerine sorunu kökünden çözmeye ne dersiniz? Biraz sabır gerektirse de bu göz çevresi kremleri ile şikayetlerinizden gözle görülür bir şekilde kurtulabilirsiniz. Gözler kalbin aynasıdır! Bu nedenle her daim enerjik ve genç görünmek için fotogaleride sizin için seçtiğimiz göz çevresi kremlerini inceleyebilirsiniz…

Etİketler