Gençlik İksiri

MFM Age Stop serum, cildin doğal mikroflorasını yeniden canlandıran “Black Bee Ome” olarak da bilinen siyah arı balı fermentesi içeren formülü ile güzelliğin bilinenlerini değiştiriyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 25 Mart 2024
Gençlik İksiri

Cildimiz pek çok mikroorganizmaya ev sahipliği yapar. Son araştırmalar genç bir cildin sırrının daha fazla neme ve daha güçlü kolajene ve daha da önemlisi farklı iyi bakterilere sahip olduğunu kanıtladı. MFM Age Stop serisine yeni eklenen MFM Age Stop Serum da özellikle cildin mikrobiyotasına odaklanıyor. Serum, düzenli kullanıldığında, son buzul çağından sonra Alplerin kuzeyindeki bölgeye yerleşen bu kara arılarının balları ile cilt florasını hızlıca yeniliyor ve cilt bariyerinin yenilenmesini destekliyor. 

Black Bee Ome, nadir ve eski bir bal arısı olan siyah arı türünün balının fermente edilmesiyle elde edilen bir iksir. Dünyada “sıvı altın” olarak anılan son derece dirençli bal, İsviçre'nin izole dağ vadilerinde üretiliyor ve Zymomonas mobilis bakterisi ile fermente ediliyor. 

Serumun içinde ayrıca cilt hücrelerinin daha uzum yaşam süreleri olmasına destek olan kök hücre Malus Domestica, sentetik botox etkisiyle cildin genç görünmesini sağlayan Argireline, cildin onarılmasına ve nemin korunmasına katkıda bulunan Panthenol ve Pentavitin, cildi aktif olarak geren, üzüm çekirdeğinden elde edilen Vin Up Lift ve Niacinamid bulunuyor. 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.