K-BEAUTY İLE GÜNEŞE KARŞI GARDINIZI ALIN

Güneşten korunma zamanı! Her mevsim kullanabileceğiniz K-beauty güneş kremlerine göz atın.

UVA – UVB ışınlarının zararlı etkilerinden korunmak için güneş kremi kullanmak gerekiyor. Cildimiz, hiç çıkarmadığımız kıyafetimiz.. Güneşin zararlı UVA-UVB ışınları cildimizde yaşlanma belirtilerini, lekeleri ve hatta melonomu yani cilt kanserini beraberinde getiriyor. Peki cildimizi korumak için ne yapmalıyız? Cevap çok basit: Güneş koruyucusu kullanmak.

Güneş koruyucuların üzerinde sıkça gördüğümüz SPF, güneş ışınlarının yakma etkisini, koruyucunun ne kadar bloke ettiğini gösteren bir güvenlik faktörü. Bu sebepten dolayı güneş koruyucumuzu seçerken SPF oranına dikkat etmemiz gerekiyor.

Kışın düşük SPF'li koruyucular yeterli olurken yazın daha yüksek orandakileri tercih etmek gerekiyor. Siz de yaz – kış demeden gardınızı alarak cildinizi koruyabilirsiniz.

Neden K- Beauty?

Koreli kadınların “porselen” gibi bir cilde sahip oldukları biliniyor. Sadece bu sebepten dolayı son dönemlerde Kore cilt bakım ürünleri de büyük bir popülariteye sahip oldu. Hayvanlar üzerinde test gerçekleştirilmemesi, vegan ürünlere sahip olunması, inovatif ve doğal içerikler kullanılması da bu popülaritenin en büyük etkenlerinden. Bu yükselişin hakkını veren Kore cilt bakımı, pürüzsüz ve porselen bir cilt vaat ediyor.

FARKLI CİLT PROBLEMLERİNE GÖRE K-BEAUTY MASKELERİ


K-BEAUTY İLE GÜNEŞTEN KORUNUN: GÜNEŞTEN KORUNMAK İÇİN 13 KREM

UVA – UVB ışınlarıyla mücadelede K-Beauty felsefesini birleştiren en iyi 13 güneş koruyucuya göz atın... 

Yazı: Pelinsu Özgür

Etİketler