K-BEAUTY İLE GÜNEŞE KARŞI GARDINIZI ALIN

Güneşten korunmak için yazı beklemeyin. Her mevsim kullanabileceğiniz K-beauty güneş kremlerine göz atın.

Cildimiz, hiç çıkarmadığımız kıyafetimiz.. Güneşin zararlı UVA-UVB ışınları cildimizde yaşlanma belirtilerini, lekeleri ve hatta melonomu yani cilt kanserini beraberinde getiriyor. Peki cildimizi korumak için ne yapmalıyız? Cevap çok basit: Güneş koruyucusu kullanmak.

Güneş koruyucuların üzerinde sıkça gördüğümüz SPF, güneş ışınlarının yakma etkisini, koruyucunun ne kadar bloke ettiğini gösteren bir güvenlik faktörü. Bu sebepten dolayı güneş koruyucumuzu seçerken SPF oranına dikkat etmemiz gerekiyor.

Kışın düşük SPF'li koruyucular yeterli olurken yazın daha yüksek orandakileri tercih etmek gerekiyor. Siz de yaz – kış demeden gardınızı alarak cildinizi koruyabilirsiniz.

Neden K- Beauty?

Koreli kadınların “porselen” gibi bir cilde sahip oldukları biliniyor. Sadece bu sebepten dolayı son dönemlerde Kore cilt bakım ürünleri de büyük bir popülariteye sahip oldu. Hayvanlar üzerinde test gerçekleştirilmemesi, vegan ürünlere sahip olunması, inovatif ve doğal içerikler kullanılması da bu popülaritenin en büyük etkenlerinden. Bu yükselişin hakkını veren Kore cilt bakımı, pürüzsüz ve porselen bir cilt vaat ediyor.

UVA – UVB ışınlarıyla mücadelede K – Beauty felsefesini birleştiren en iyi 13 güneş koruyucuya göz atın... 


Etİketler