KALICILIĞINI KORUYAN 20 RUJ

Maskenizin altında bile bozulmayan rujlar!

Maske döneminden önce bile uzun süre kalıcı bir makyaj yapmak dünyanın en zahmetli işi gibiydi. Şimdi ise durum çok daha zor! Yemek yedikten veya bir yudum kahve içtikten sonra bile rujumuz silinirken, maskeler ile ruj sürdüğünüz günleri unutmuş olabilirsiniz. Eğer her şeye rağmen ruj sürmeye devam ediyorsanız da rujunuzun maske sebebiyle yüzünüze bulaşması sorunsalı ile karşı karşıya olmanız çok normal. Peki neredeyse bir havuz problemi kadar zorlayıcı olan maske ve ruj formülünün çözümü nedir? Uzun süre kalıcı formüllü rujlar! Maske takmak zorunda olduğumuz şu günlerde, bozulmayan, dağılmayan ve saatlerce pürüzsüz görünümünü koruyan ürünlere ihtiyacımız var. Neyse ki makyaj markaları bu inanılması güç senaryoyu gerçek kılıyor. 

Uzun bir süredir cesur tonlu rujlara ara verdiyseniz, eski tutkunuzu yeniden harlamanın tam zamanı. Belki muhteşem makyajınız bir süre maske altında kalacak ancak maskeleri çıkarabildiğiniz durumlarda göz alıcı dudaklarınız ile herkesi büyülemeye devam edebilirsiniz. Saatlerce silinmeyen rujlar denince aklınıza pul pul dökülen ve dağılan mat rujlar geliyor olabilir… Ancak gelişen makyaj formülleri ile rujlar artık çok daha kullanışlı. Kremsi ama hafif formülleri veya vitaminler ve mineraller ile dolu besleyici içerikleri ile dikkat çeken kalıcı rujlar, saatler boyunca pürüzsüz ve adeta yeni sürmüşsünüz gibi görünmeye devam ediyor. 

Maskelerin altındaki gizli kahramanınız olacak ruju bulmak için fotogaleride sizin için seçtiğimiz uzun süre kalıcı formüllü ürünleri inceleyebilirsiniz…