KIKO MILANO DÜNYA RUJ GÜNÜNÜ KUTLUYOR

Şimdi sevdiğiniz ruju almanın tam zamanı!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 27 Temmuz 2023
KIKO MILANO DÜNYA RUJ GÜNÜNÜ KUTLUYOR

Kiko Milano, çarpıcı kırmızılardan, canlı renklere; en doğal nude tonlarından, göz alıcı ışıltılara varan sınırsız seçeneğe sahip dudak ürünleri ile yıllardır makyaj severleri fethediyor. Farklı doku ve bitişlere sahip seçili Kiko Milano dudak ürünleri, 27 – 30 Temmuz tarihleri arasında Dünya Ruj Günü’ne özel yüzde 20 indirimle satışa sunuluyor.Geniş dudak ürünleri yelpazesinde evrensel tonlar, üstün formülasyonlar ve modern dokularıyla Kiko Milano, hayranlarının yıllar içinde çok severek kullandığı, önerdikleri ve her fırsatta stokladıkları vazgeçilmez ürünlere dönüşüyor. İşte Unlimited Double Touch çift taraflı ruj da bu ikonik ürünlerden biri…

Makyaj severlerin 2012 yılından beri en sevdiği ruj seçilen Unlimited Double Touch, bulaşmayan ve 12 saate kadar dayanan yapısı ile sabahtan akşama kadar kusursuz bir görünüm vadediyor. Bir uçta zengin pigment diğer uçta ise parlaklık sağlayarak sınırsız renk seçeneği sunan çift taraflı ruj, temel renk ve parlaklığı birleştirerek dudaklara yoğun ve parlak bir görünüm veriyor.


Dünya Ruj Gününe özel, seçili dudak ürünlerindeki indirim, 27-30 Temmuz tarihleri arasında KIKO Milano mağazaları ile kikomilano.com.tr de geçerli olacak.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.