KIKO MILANO, OKYANUSLARI KORUYOR

İtalyan güzellik markası Kiko Milano, okyanuslarımızı ve dünyamızı kurtarmaya destek oluyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 22 Eylül 2022
KIKO MILANO, OKYANUSLARI KORUYOR

Kiko Milano,  bu sonbahar sürdürülebilirlik esas alınarak yaratılmış Blue Me koleksiyonu ile okyanusları ve dünyamızı kurtarmadaki rolümüze dikkat çekiyor. Okyanuslardan esinlenen eşşiz renk paletine sahip Blue Me koleksiyonu, çevre dostu içerikleri ve ambalajları, upcyled (ileri dönüştürülebilir) bileşenleri ve doğada çözülebilen içeriklerden oluşan formülleri ile “Sorumlu Güzellik” anlayışını makyaj severlerin gündemine taşıyor.En küçük aksiyonların bile gezegenimizi ve okyanusları korumak konusunda büyük etkileri olacağına inan Kiko Milano, Blue Me koleksiyonundan aldığı ilham ile Plastik Bank ile bir işbirliği başlatıyor. Okyanuslardaki plastik kirliliğiyle mücadele etme amacıyla faaliyet gösteren Plastic Bank ile yapılan bu anlaşma sayesinde Kiko Milano, yıl boyunca okyanuslardan 4,6 milyon tek kullanımlık plastik şişe altığının toplanmasını ve geri dönüştürülmesini destekleyecek.  Plastic Bank işbirliği ile geri kazanılan ve geri dönüştürülebilen plastik miktarı ise, Blue Me koleksiyonun ambalajında kullanılan plastik miktarının tam iki katı olacak.

İçerikleri ve ambalajları ile “sorumlu güzellik” anlayışına dikkat çeken Blue Me koleksiyonu, hiçbir şekilde performanslarından ödün vermeyen ürünleri ile maksimum etkili makyaj görünümü vadediyor.  Kiko Milano, bu sonbahar da, Blue Me koleksiyonunda  yer alan 36 saat etkili maskara, 3D efektli ruj ve 2’si 1 arada ruj ve allık gibi inovatif ürünleri ile  fark yaratıyor.


36 saat etkili maskara: 36H Long Lasting & Volume Effect Mascara
36 saat kalıcı hacim veren maskara, gün boyu mükemmel bir görünüm sunuyor. Oval şekili fiber aplikatöre sahip maskara kirpiklere maksimum netlik görünümü verirken, topaklanma yapmıyor. 36 saatlik güçlü bir hacim sağlayan ürün, vegan ve %99 doğal içerikten üretilmiş.

Blue Me Natural Look Lip & Cheek
Doğal bitişli 2si 1 arada ruj ve allık dudaklarda ve yanaklarda doğal tonları sevenler için çok uygun bir ürün. Doğal içeriklerle zenginleştirilmiş formüle sahip ürünün  Biscuit, Mauve or Rose renk seçenekleri bulunuyor.

Blue Me 3D Effect Lipstick Duo
Bir uçta 3D efektli balm bazı diğer uçta ise kremsi bir ruj seçeneği sunan vegan ürün dudaklara dolgun ve etkileyici bir görünüm veriyor. Rosy Nude, Yes Mauve veya Think Red renk seçeneklerine sahip olan ruj, dudaklarında 3 boyut efektini sevenlerin gözdesi olacak.


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Aralık Sayısı Çıktı!

ELLE Aralık sayısının kapağında Serenay Sarıkaya, ELLE MAN ekinde ise Salih Bademci var!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.