KIKO MILANO’DAN CESUR VE ÖZGÜR BİR YAZ KOLEKSİYONU

Disney’in efsanevi karakteri Küçük Deniz Kızı’ndan esinlenen cesur ve özgür yeni yaz koleksiyonu ���The Little Mermaid” Kiko severlerle buluşuyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 08 Haziran 2023
KIKO MILANO’DAN CESUR VE ÖZGÜR BİR YAZ KOLEKSİYONU

Kiko Milano ve Disney, bu yaz canlı aksiyon filmi türünde yeniden hayata geçen ölümsüz Küçük Deniz Kızı filmi için güçlerini birleştiriyor. İtalyan makyaj markası Kiko Milano’nun Küçük Deniz Kızı filmi için yarattığı “limited edition” koleksiyon The Little Mermaid, aynı filmin kahramanı küçük deniz kızı Ariel gibi; özgürlük, özgüven ve güçten ilham alıyor.    Okyanusun derinliklerini keşfetmeye çağıran macera dolu koleksiyon, uzun süre kalıcı, suya dayanıklı, nemlendirici özelliği bulunan ürünlerden oluşan bir hazine sunuyor.


Disney - The Little Mermaid koleksiyonunun hazineyi andıran ambalajları ise, incilerden ilham alan kaplamalar ve midye kabuklarından esinlenilen şık ve baştan çıkarıcı tasarımları ile göze çarpıyor. Yeni koleksiyonun tonları da denizin öne çıkan renklerinden ilham alıyor. Deniz mavisi tonlar sudan gelen güzelliği vurgularken; altın sarısı kum tonları da sahilin izlerini taşıyor.

Masal kahramanı güzel deniz kızına yaraşır pembe, turuncu ve yeşil gibi zengin mücevher renklerinin de yer aldığı bu çok özel koleksiyon Kiko Milano mağazaları ve www.kikomilano.com.tr’de satışa sunuluyor.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.