KOKO NAIL ARTIK TÜRKİYE’DE

Güzellik Uzmanı Burcu Davud tarafından kurulan Chic Nail, Chanel fabrikalarında üretilen Koko Nail’in Türkiye distribütörlüğünü aldığını Özge Ulusoy ile ev sahipliği yaptığı şık bir davet ile duyurdu.

Modanın en ikonik markalarından biri olan Chanel’in fabrikalarında üretilen, dünyanın en sağlıklı ve kalıjı oje markası Koko Nail artık Türkiye’de! Ülkemizin en lüks bakım ve güzellik merkezlerinden biri olan Chic Nail, Koko Nail’in Türkiye distribütörlüğünü aldığını şık bir davet ile duyurdu. Manken ve sunucu Özge Ulusoy ve Chic Nail’in sahibi olan Güzellik Uzmanı Burcu Davud’un ev sahipliğinde gerçekleşen davete eski Tarım ve Orman Bakanı’nın kızı Müge Karamızrak, keman virtüözü Giselle Tavilson ve ünlü saç stilisti Orhan Bademli gibi isimler katıldı. 

Burcu Davud, Özge Ulusoy ve Macit Davud

“Bugün bu hayalimi gerçekleştirdiğim için çok mutluyum ve kendimi çok şanslı hissediyorum. Bir buçuk yıl önce Chic Nail markası olarak çıktığımız yolculuğumuza; oje ürünleri başta olmak üzere, tırnak, el ve vücut bakımı alanında bir dünya markası olan Koko Nail’i de yanımıza alarak devam ediyoruz. Güzellik ve bakım sektöründe edindiğimiz tecrübelerimizi Chic Nail ile Türkiye’ye taşıyıp buradaki güzellik ve bakım sektöründeki kaliteyi yükseltmeyi, en son teknoloji ve ürünlerle müşterilerimize en iyi hizmet sunmayı hedefliyoruz,” diyen Davud Türkiye’nin en lüks ve en büyük güzellik salonunu açmaya hazırlandığını anlattı. 

Özge Ulusoy

Dubai’de yaşayan ve orada farklı yatırımlarda bulunan Burcu David, burada edindiği deneyimleri ve bilgileri Türkiye’ye taşıyacağını belirtti. “Güzellik ve bakım sektöründe başarılı işleri imza atan Chic Nail ile birlikte bu davete ev sahipliği yapmak beni çok mutlu etti. Ben de her kadın gibi güzellik ve bakım konusuna önem veriyorum. Chic Nail sayesinde benim de severek tercih ettiğim Koko Nail’in Türkiye’ye gelmesi güzellik ve bakımına önem veren her kadın için büyük bir rahatlık sağlayacak,” diye ekleyen Özge Ulusoy, Davud’a olan desteğini ve proje için heyecanını dile getirdi. 

Burcu Davud ve Chic Nail Ekibi

Daha ilk günden bozulan ve tırnaklarınıza zarar veren ojeler ile başınız dertteyse, on beş günlük kullanım süresi vadeden ve dünyanın en sağlıklı ojesi olan Koko Nail tam size göre! Baz ve tap kat kullanılmadan uygulanan Koko Nail, ince yapısı sayesinde zarif bir görünüm sağlıyor. Kullanım süresi boyunca parlaklığını yitirmeyen bu oje, diğer kalıcı ojelere kıyasla çok daha kolay uygulanıyor. Doğal içerikli pigmentleri ile tırnağa zarar vermeyen Koko Nail, güçlü tırnakları korurken, kalıcı bir güzellik sağlıyor.