KUSURSUZ CİLDİN YENİ TANIMI

Lancôme, kadınların arzularını öngören cilt bakım ürünlerini yarattı.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 06 Ekim 2014
KUSURSUZ CİLDİN YENİ TANIMI


Zaman ilerliyor ve kadınların arzuları da değiyor. Tıpkı güzellik vizyonlarının da değiştiği gibi. Yaşları kaç olursa olsun güzel görünme arzuları hep aynı kalan kadınlar için Lancôme, şimdi cilt kusursuzluğunda yeni bir dönem başlatıyor: Visionnaire Krem (İleri Düzey Çok Amaçlı Cilt Düzeltici Bakım). Cilt dokusuyla muhteşem bir uyum sağlayan Visionnaire Krem; pürüzsüz, aydınlık ve dolgun bir cilt görünümü yaratıyor. İçeriğinde yer alan güçlü moleküller LR2412 2% ve hyalüronik asit sayesinde uygulandığı andan itibaren cilt dokusunda yenilenmiş bir his bırakan bu krem, kendine güvenen ve doğal güzelliğini korkmadan ortaya çıkaran Lancôme kadınını baştan yaratıyor. Yeni ve ileri teknoloji olan bu ürünün yüzüyse Daria Werbowy. “Sabahları ilk işim güneşi selamlamak” diyen Werbowy'yle ELLE'e özel mini bir röportaj yaptık.

2005 senesinden beri Lancôme marka elçiliğini sürdürüyorsunuz. O günden bugüne markayla ilgili düşüncelerinizi değiştiren anlar oldu mu?


Lancôme'la çalışmaktan inanılmaz keyif alıyorum! Lancôme'la başladığım ilk zamanlar markayı yakından tanıdığımı sanıyordum. Ancak yıllar geçtikçe aslında o kadar da iyi tanımıyor olduğumu fark ettim. Lancôme'un güzelliğe bakış açısına ve asil Fransız kadınını temsil eden büyülü dünyasına yakından tanık oldum. Şimdi ben de o zarif kadınları temsil eden elçilerden biriyim ve bu beni çok gururlandırıyor. Ayrıca dokuz yıllık süreçte çok fazla yer görme, çok farklı karakterlerde kadınlarla tanışma fırsatı yakaladım. Bu da benim daha geniş bir vizyona sahip olmamda ve yeni şeyler öğrenmemde çok önemli ve güzel bir etken oldu.

Lancôme'un güzellik anlayışıyla sizinki arasında benzerlikler var mı?


Kesinlikle! Ben, güzelliğin sürekli değişebilen ve kendini yenileyen, yeniledikçe de büyüyen, gelişen bir kavram olduğuna inanıyorum. Aynı şekilde Lancôme da daima yükselen ve yenilenen bir güzellik vizyonuna sahip. Bu nedenle kozmetiğin büyülü dünyasında yeniliklere imza atan sayılı markalardan biri.

Lancôme cilt bakımında yeni lanse edilen Visionnaire Krem'in yüzü oldunuz. Bu size ne hissettiriyor?


Bu ürünü çok sevdim! Kadınların karmaşık cilt bakım rutinlerinden sıkıldığını, kendimi de düşünerek söylüyorum, çok iyi biliyorum. Günümüz dünyasında ana ayak uydurabilmek için daha hızlı ve pratik olmak zorundayız. Bu nedenle total bakım yapan akıllı ürünlere ihtiyaç duyuyoruz. Tam bu noktada Lancôme Visionnaire Krem imdadımıza yetişiyor diyebilirim! Yumuşacık dokusu ve anında emilen yapısıyla cildimde kadifemsi bir his bırakıyor. Daha dolgun, pürüzsüz ve aydınlık bir cilt görünümüne sahip olmamı sağlayan bu krem şimdiden çantamın vazgeçilmezlerinden oldu.

İşiniz gereği çok seyahat ettiğinizi söylediniz, uçaktayken cildinize ekstra bakım uyguluyor musunuz?


Cildimin uçaktayken normale göre daha fazla kuruduğunu hissediyorum. Bu nedenle Visionnaire Krem'in seyahat boyunu çantamdan ayırmıyorum. Uyguladığım anda cildim nemleniyor ve gerginlik hissi azalıyor. Ayrıca tazeleyici kokusuna bayılıyorum!

Sıradan bir günde güzellik rutininizi anlatabilir misiniz?


Sabah uyanır uyanmaz ilk işim “güneşi selamlamak”, yani yoga yapmak oluyor. Yogadan büyük zevk alıyorum, çünkü hem ruhumun dinlendiğini hem de enerji dolduğumu hissediyorum. Bir davete ya da önemli bir buluşmaya gitmeyeceksem günümü genelde hafif makyaj yaparak geçirmeye çalışıyorum. Gece cildimi derinlemesine temizleyip Visionnaire Kremle bakımımı tamamladıktan sonra yatağıma gidiyorum. Hepsi bu kadar!

ESRA ÖZÜBEK

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.