L’Occitane’ın Yeni Yıl Koleksiyonuyla Hayatınıza Neşe Katın

Unutulmaz bir hediye aracılığıyla bağ kurmak için mükemmel bir an...

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 23 Ekim 2023
L’Occitane’ın Yeni Yıl Koleksiyonuyla Hayatınıza Neşe Katın

Nihayet özlemle beklenen yeni yıl coşkusuna çok az kaldı. Sevdiklerimize hediye vererek onları mutlu etmenin yanı sıra bu yıl kendinizi de şımartıp L’Occitane’ın renkli yılbaşı koleksiyonu ile hayatınıza neşe katabilirsiniz.L’Occitane, 2023 yeni yıl koleksiyonunu sanatçı Steven Wilson’ın tasarımlarıyla birleşerek 70’lerden ilham aldı. Doğadan ilham alan koleksiyon, retro ama çağdaş tasarımları o zamanın neşesini, özgürlüğünü ve olasılık hissini harekete geçiriyor.

Marka, bu yıl Provence’ın doğal güzelliği, lüksü ve sıcaklığı göz önünde bulundurularak yaratılan ikonik ürünlerden oluşan bir seçki içeren hediye setleri oluşturdu. Badem ve Ölmez Otu serileri de dahil olmak üzere en çok sevilen ürünlerle sevdiklerinizi ve kendinizi mükemmel hediyelerle şımartmak için…

Neşe dolu ve yepyeni
Doğanın eşsiz kokusunu tomurcuktan yapraklara, çiçeklerden dallara kadar içinizde hissedebileceğiniz harika bir hediye koleksiyonuna hazır olun. Çok çeşitli, renkli ve birbirinden farklı seçeneklerin olduğu bu koleksiyon eski anılarınızı canlandıracak ve harika yeni anıların oluşmasına yardımcı olacak.

Sparkling Leaves 
Bu koleksiyon, sizi adeta Provence’ın zeytin ağacı tarlalarında yürüyüşe çıkarıyor. Sparkling Leaves serisi odunsu Shea fındığının taze meyve notaları ile zeytin ağacı yapraklarından ilhamını alıyor.
Sparkling Leaves Hediye Seti; 1885 TL
Shea Leaves Hand Cream 150 ml, Shea Leaves Body Scrub 200 ml, Shea Leaves Shower Gel 250 ml


Powdered Shea
Yumuşacık, rahatlatıcı kokusu ile Shea fındığının zeytin ağacı dalları ile buluştuğunu hayal edin.
Powdered Shea Hediye Seti; 1370 TL
Shea Powdered Hand Cream 30 ml, Shea Powdered Body Lotion 250 ml, Shea Powdered Shower Cream 250 ml


Almond & Flowers
En sevilen Almond (Badem) serisinin bademlerinin ilk sürümünden... Almond & Flowers serisi, badem ve zeytin ağacı çiçeklerinden ilham alıyor. Leziz badem notaları, zeytin ağacı çiçeği ve narenciye notaları ile zarif bir şekilde kucaklaşıyor.
Almond & Flowers Hediye Seti; 1970 TL
Almond & Flowers Shower Oil 250 ml, Almond & Flowers Milk Concentrate 200 ml, Almond & Floowers Hand Cream 30 ml


Rose Vine Peach

Bu sınırlı sayıda üretilen koku denemeye değer... Gül buketinin yumuşak notaları, greyfurt notalarıyla vurgulanan asma şeftalinin canlı ve sulu tadıyla buluşuyor; sıcak amber ve kadifemsi beyaz misklerle zarif bir şekilde sunuluyor.
Rose Vine Peach Hediye Seti; 1,960 TL
Rose Vine Peach EDT 50 ml, Rose Vine Peach Hand Cream 30 ml, Rose Vine Peach Shower Gel 250 mlSevgi Yetiştirenlerin Takvimi / Cultivators of Love Calendar
Provence’ı size 24 farklı günde 24 farklı hediyesi ile yaşatacak olan Cultivators of Love Calendar, bu yıl da çok renkli ve en güzel hediye seçeneği olarak karşımıza çıkıyor. Her bir pencerenin altında farklı bir sürpriz sevdiklerinizi bekliyor...
Cultivators of Love Calendar; 1740 TL

 

 


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.