NEUTROGENA'DAN CİLDİNİZE İYİ GELECEK ÖNERİLER

Sürekli dezenfekte ettiğimiz ve yıkadığımız ellerimiz, yüzümüz ve vücudumuzu saran cildimizin bu dönemde daha iyi bir bakıma ihtiyacı var.

Bu dönemde cildin ihtiyaç duyacağı ve ona iyi gelecek ürün önerileri:

Neutrogena Norveç Formülü El Kremi

Dermatologlar tarafından geliştirilen etkili cilt bakım ürünlerinin lider markası olan Neutrogena kuvvetli Norveç Formülü ile, zorlu kış koşullarında çalışan Norveçli balıkçıların soğuk hava ve deniz suyundan kuruyan, hasar gören ellerinden ilham alınarak geliştirildi.

Neutrogena Norveç Formülü El Kremi, en zor koşullarda bile gösterdiği etki ile ellerine özen gösterenlerin kalbindeki yerini koruyor. Norveç Formülü El Kremi’nin bu başarısı, tek bir damlasının en kuru elleri bile anında nemlendirip rahatlatmasından kaynaklanıyor.

Neutrogena Norveç Formülü El Ve Tırnak Bakım Kremi

Neutrogena Norveç Formülü El ve Tırnak Bakım Kremi, Pantenol ile birleşerek el ve tırnaklar için mükemmel bakım sağlar. Elleri yoğun şekilde nemlendirir ve besler. Tırnakları 2 kat güçlendirmeye ve tırnak etlerini yumuşatmaya yardımcı olur.  Yağsız yapısı kolay emilmesini sağlar. Neutrogena Cica - Onarıcı El ve Ayak Maskeleri

Neutrogena, yalnızca 10 dakikada güzellik salonu etkisi yaratacak Cica Onarıcı El ve Ayak maskeleri ile Neutrogena severlerin bakım alışkanlıklarını değiştiriyor.

İlk kullanımdan itibaren yoğun nemlendirme özellikleri ile manikür ve pedikür süresini uzatmaya yardımcı bu maskeler el ve ayak bakımına özen gösterenlerin vazgeçilmezi olacak. Kolay uygulanabilir olma özelliği sayesinde günlük hayatın rutininde sadece 10 dakika ayırarak el ve bakımını tamamlayacak maskeler, telefon kullanırken, kitap okurken, tv seyrederken bile rahatça uygulanabilir.

Kuru ve çatlamaya yatkın elleri ilk kullanımdan itibaren onaran maske, elleri yoğun bir şekilde nemlendiriyor ve 48 saat boyunca ciltte nemi koruyor.  Tek seferlik kullanımı, 1 haftalık el kremi kullanıma eş olan maske, düzenli el kremi kullanmayı unutan ancak ellerinin bakımına özen gösterenler için de ideal.

Neutrogena Hidrojel Maskeler 

Eşsiz formüllü, yüzde yüz hidrojel materyalden üretilen bu maskeler, cildi ikinci bir cilt gibi sarıyor; kağıt maskeler gibi ciltten kaymıyor. 30 ml şişedeki seruma denk içeriği ile, 15 dakikada bir aylık serum bakımının etkisini gösterebiliyor.  Serum bakımının kuvvetli etkisine ek olarak, kullanım kolaylıkları da sunan Neutrogena Hidrojel yüz maskeleri yüzün üst bölümü ve alt bölümü için ikiye ayrılarak tüm kontürlere yapışabiliyor. Neutrogena Hidrojel maskeler, çıkarana kadar yüze yapışmış şekilde sabit kalarak, rahatça hareket esnekliği sağlıyor, uzanıp beklemenize gerek kalmıyor! Evde kaldığınız bu günlerde her istediğinizi yaparken, kitap okurken, yoga yaparken, yemek hazırlarken, puzzle yaparken Uygulama sırasında ve sonrasında ciltte serinlik hissi yaratıyor.


Etİketler