Onlar Imedeen’e Güvendi

İçinizden gelen güzellik size ne ifade ediyor?

Doğum günü için özel olarak hazırlanan web sitesi www.imedeen20.com'da her ay 20 kişiye Imedeen alt bakım tableti hediye ediliyor. Ayrıca 2 kişilik VIP Danimarka seyahati çekilişi de, bu yıla özel hediyelerden..

Aysen Dökmen, 32
Imedeen uzun süredir ismini duyduğum bir markaydı. İki aydır kullanıyorum ve etkilerini hissetmeye başladım. Çok kuru bir cilde sahibim, özellikle banyodan sonra tüm vücuduma nemlendirici sürmek zorundaydım. Imedeen kullanmaya başladıktan sonra vücudumun nemlendirici ihtiyacı azalmaya başladı. Ürünün tablet olması ilk başta önyargı yaratabilir ama aslında kullanımı çok pratik ve sadece yüzde değil tüm vücutta faydalı oluyor.

Sevim Fidan, 41
40 yaşını geçince cildim için daha fazla ne yapabilirim diye düşünmeye başlamıştım. İlanı gördükten hemen sonra başvurmaya karar verdim. Ürünü 1,5 aydır kullanıyorum. Cildimdeki parlama, canlılık ve nemlenme ilk hissettiğim etkiler oldu. Ürünün içerisinde bulunan çinko, mineraller ve antioksidanlar zaten yaşım itibariyle vücudumun ihtiyaç duyduğu şeyler. Imedeen sayesinde hem cildimin, hem de vücudumun ihtiyacı olan eksikleri karşılayabiliyorum.