OSCAR SAÇI MAKYAJI HADİSESİ

OSCAR SAÇI-MAKYAJI HADİSESİ

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 02 Mart 2014
OSCAR SAÇI MAKYAJI HADİSESİ
<#text>Türkler arasında ‘Oscar saçı' diye bir tabir vardır: Saç, profesyonellerce uzun uğraşlar sonucu yapılsa da son derece doğal görünür, hiç sprey ya da benzeri ürün hiç kullanılmamış gibi doğal ve modern görünür. Tabii onu destekleyen bir de ekürisi vardır: Makyaj! İşte bu ikisinde abartmadan doğru seçimi yapmak en az elbise seçimi kadar önemli, hele ki Oscar töreninde!


<#text>


<#text> Kırmızı halıdan yürüyen tüm ünlülerin gözünün içine kadar fotoğraflandığı, hiçbir detayı ve aksesuarı atlamamak adına özellikle yüze zoom yapıldığı düşünülürse doğru saç ve makyajın önemi ikiye katlanıyor. Biz de burdan hareketle sadece kıyafetlere odaklanmadık ve bu pazar görmemiz muhtemel saç ve makyajlardan küçük bir seçki hazırladık.


<#text>


<#text> Tam da New York, Milano, Londra ve şimdi de Paris'te devam eden moda haftalarının sonuna yaklaşırken seçim yapmak çok zor olmadı. Büyük moda evlerinin defilelerinde kullandıkları saç ve makyajlardan yola çıktık, kimi doğal kimi nispeten daha iddialı saç e makyajları bir araya topladık.


<#text>


<#text> Lütfen önden buyrun.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.