SELÜLİTE DETOKS ETKİSİ: AFRICOLOGY DETOX CREAM

Africology ile selülitsiz ve sıkı bir vücut mümkün!

Selülitsiz ve sıkı bir vücut için selülite detoks etkisi sağlayan Africology Detox Cream ile kendinizi daha iyi hissetmeniz hayal değil…

Saf, doğal içerikleri sevgi ve ilahi gayelerle harmanlama, bilinçli olarak gezegenimize ve burada yaşayan hiçbir şeye zarar vermeme sözü veren Africology formülleri, biyolojinizle biyo-özdeş olan besinler, vitaminler ve minerallerle zenginleştirilmiş.

Africology Detox Cream, sıkı hem de pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlarken; inceltici ve sıkılaştırıcı bir etki için deniz yosunu, sarmaşık, ulak otu, keçisakalı ve ısıran orman asması botanik karışımı içeriyor.

Kafein, guarana özütü, karnitin, sisteik asit ve pantetein sülfonat ile zenginleştirilmiş olan ürün santimetrelerde azaltma göstermek için su kaybettirmektense yağı enerjiye dönüştürebiliyor.


Africology Detox Cream kontrollü incelme programının bir parçası olarak her gün kullanılmalı ve vücudunuzu fırçaladıktan sonra etkilenen bölgelere derinlemesine masaj yaparak ürünü nüfuz ettirmelisiniz.

Tüketicileri içerik ve bunların arkasındaki gerçekleri anlama konusunda eğitmeyi kendisine görev edinen Africology, bir cilt bakım markası olarak ürettiklerine kalbini de koyuyor ve ürünler cildinize her dokunduğunda, sevgilerini ve niyetlerini anlayacağınıza inanıyor...

AFRICOLOGY DETOX CREAM 175 ML, 748 TL.