TÜM CİLT İHTİYAÇLARINA CEVAP VEREN "CERAMIDE KAPSÜL SERUMLAR" İLE TANIŞIN

Elizabeth Arden New York ile hedefi belirle, çevir, bakım yap!

30 yılı aşkın süredir kazandığı 150 güzellik ödülüyle, Elizabeth Arden tek doz teknolojisinde başarısını sürdürüyor. Marka güçlü bileşenler ve nem arttırıcı seramid harmanı ile formülize ettiği, koruyucu ve biyolojik olarak geri dönüşümlü tek doz serum kapsülleri sayesinde cilt bakımını zahmetsiz, etkili ve verimli hale getiriyor.

Kullanımı kolay "Ceramide Kapsül Serumlar" her cilt ihtiyacı için hedeflenen cilt bakımı sağlıyor. Advanced Ceramide Kapsüller, besliyor; Retinol, çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltıyor; Hyaluronic Acid dolgunlaştırıyor ve Vitamin C ışıltı veriyor.


ADVANCED CERAMIDE KAPSÜLLER
GÜNLÜK GENÇLEŞTİRİCİ SERUM
BESLİYOR & SIKILAŞTIRIYOR

Bu hafif ve ipeksi yumuşaklıktaki serumla gözle görülür yaşlanma belirtilerinizi düzeltin. Cildin doğal nem bariyerine  uyumlu  olmak  için seçilen temel bileşenler ile formüle edilen Advanced Ceramide Kapsüller  cildin sahip olduğu ancak yaş ile birlikte kaybettiği ihtiyaçları yeniler ve onarır. Sadece 2 haftada , kullananların 95%'İ cilt sıkılığında klinik olarak gelişim gösterdiği bildiriliyor.


RETINOL CERAMIDE KAPSÜLLER
ÇİZGİ VE KIRIŞIKLIK AÇICI GECE SERUMU
ÇİZGİ & KIRIŞIKLIK GÖRÜNÜMÜNÜ DÜZELTİYOR

Bu lüks yarı saydam gece serumu çizgi ve kırışıklıkları gözle görülür derecede azaltırken cilt dokusunu ve tonunu iyileştirir. Kapsüllenmemiş retinole oranla %76 daha etkin olan bu formül aynı zamanda retinol ile ilişkilendirilen kuruluğa karşı da koruma sağlar. Kullananların 94%'ü zamanla cilt dokusunda gelişim gösterdiği bildiriliyor.


ViTAMiN C CERAMIDE KAPSÜLLER
IŞILTI VEREN YENİLEYİCİ SERUM
PARLAKLIK VERİYOR & CİLT TONUNU EŞİTLİYOR

Bu satenimsi kuru yağ, geleneksel C Vitamininden 178 kat daha güçlü bir formülle gözle görülür derecede ışıltı veriyor, cilt tonunu eşitliypr ve erken yaşlanma belirtilerine karşı koruma sağlıyor. Çift etkili ışıltı verme sistemi, matlığı azaltıyor ve geniş gözeneklerle savaşıyor. Kullananların %95'inin zamanla daha ışıltılı bir cilde sahip olduğu bildiriliyor.


HYALURONIC ACID CERAMIDE KAPSÜLLER
DOLGUNLAŞTIRICI SERUM
DOLGUNLAŞTIRIYOR & NEMLENDİRİYOR

Gözle görülür derecede daha dolgun, daha sıkı ve nemlendirilmiş bir cilt için nemi hapseden Çift Kilitli Nemlendirme Sistemi ile güçlendirilmiştir. Bu ipeksi ve hafif serum, iki temel gençlik faktörünü tek kapsülde birleştirir. Hyaluronik asit nemlendirirken cildi güçlendiren Seramidler onu kilitler. Maksimum etki için formüle edilmiş ve saflık için kapsüllenmiştir. Kullananların 98%'i daha genç görünen daha dolgun bir cilde sahip olduğu bildiriliyor.


Yüksek potansiyelli aktif maddelerle formüle edilen her kapsül:
SAF/KATKISIZ.
İçinde kalıntı veya tüycük yok, sadece yüksek etkili, besleyici formül.
GÜÇLÜ. Kapsül yapısı sayesinde, ışık ve hava ile temastan koruyarak, serumu etkili ve taze olarak saklar.
KESİN. Önceden ölçeklendirilmiş ve tek kullanımlık serumlar seyahat dostu ve cilt bakım rutinleri için varsayımları ortadan kaldırarak günlük zahmetsiz kullanım sağlıyor.

Ceramide Kapsüller, biyolojik olarak parçalanabilir. 100% bitkisel ve mineral bazlı malzemelerden üretilmiştir. Dermotologlar tarafından test edilmiştir.