Yeni Yeni Yepyeni!

Yeni Yeni Yepyeni!

Bu ürünlerin her birine hemen sahip olmak istiyorum, ilgimi en çok çekenlerse sırasıyla şöyle:

Express Sünger Oje Çıkarıcı, aseton içermediği için benim gibi sık sık oje rengini değiştiren kişilerin tırnaklarına zarar vermeyen bu ürünü iç rahatlığıyla kullanabilirim!

Gözümü diktiğim ikinci ürün, yaz-kış fark etmeksizin sertleşen ayak derim için geliyor. Giydiğim ayakkabılardan mı, yürüme şeklimden mi bilemiyorum, özellikle topuklarım her daim nasırlanmaya yüz tutuyorlar. Nasır demek istemiyorum, ama bir ayak törpüsü müdahalesine ihtiyaç duyuyorum sık sık. Super Ayak Peelingi, içerdiği badem yağı özleri ve şeker kristalleriyle cildi ölü hücrelerden kolayca arındıracağa benziyor!

Bir başka peeling ürünü de yüzüm için! Haftada sadece bir ya da iki kez kullanmanın yeterli olduğunu söylüyor Sephora’cılar; ben de onların sözünü dinliyorum. Cilde her gün peeling yapmanın yarardan çok zarar getirebileceğini kişisel deneyimlerime bakarak söyleyebilirim zaten… Smart Dual Action Çift Etkili Peeling’i denemek için sabırsızlanıyorum.

Bir başka takıntım da pamuklar. Evet şu disk şeklinde olanlar. Evde açılmamış bir paket beni beklemiyorsa, kendimi huzursuz hissediyorum, rahatsız oluyorum. Tonikten asetona tüm kozmetiklerimi uygulamak için pamuğa ihtiyaç duyduğumdan, eksik olduğu an cilt bakımımı da yapamaz duruma geliyorum. İşte bu sebeple Soft Touch Makyaj Temizleme Pamukları da bir an önce edinip denemek istediklerim listesindeki yerlerini alıyorlar!

www.sephora.com.tr