YILBAŞI RUHUNU YANSITAN 35 MANİKÜR

Bu manikür fikirleri, yılbaşı sezonunu doğrudan parmaklarınızın ucuna getiriyor. 🎄

Yılbaşı ruhuna girmenin tonlarca yolu var. Evinizi dekore edebilirsiniz, en iyi yılbaşı filmlerinden bazılarını tekrar tekrar izleyebilirsiniz ya da sevdiklerinize hediye alabilirsiniz. Ancak yeni yılın ışıltısını ve cazibesini hissetmenin başka bir yolu da bazı süper ışıltılı manikür fikirleridir. Bir düşünün; her baktığınızda mükemmel tasarımlara sahip o parlak yılbaşı tırnakları, yüzünüzde anında bir gülümseme belirmesini sağlayacak.

Yılbaşı manikürü kendinizi kutlama havasına sokmanın harika bir yoludur. Tırnaklarınızı üç boyutlu neşeli motiflerle kaplanmış olarak hayal ediyor musunuz? Fransız manikürüyle oyunlar, Noel Baba'dan ilham alan sanat, kar taneleri, parlak süslemeler, şeker kamışı, ren geyiği ve daha fazlası dâhil olmak üzere Yılbaşı tırnak tasarımları ile ellerinizi kutlama havasına sokmanın tam zamanı!

Hangi yılbaşı manikürünü yapacağınıza karar vermekte zorlanıyorsanız, ilham almanız için favorilerimizi seçtik. Baston şekerden parıltıya, süs eşyalarından kar tanelerine kadar bu etkileyici manikür listesinde her zevke uygun manikür var. Siz 2022'ye girerken hangi tırnakları tercih edeceksiniz?

🎄 🎄 🎄 🎄 🎄 🎄 🎄 🎄 🎄 🎄