EĞLENCE AKŞAMI

Kız arkadaşlarınızla bir daha toplandığınızda bir de bunları deneyin.

Hande Öztürk HANDE ÖZTÜRK 22 Nisan 2016
EĞLENCE AKŞAMI Getty Images
En yakın kız arkadaş grubunuzla sohbet hep keyifli, ama ortak bir yerde buluşup bütün gün konuşmaktan başka şeyler de yapmak istemiyor musunuz bazen? Kulübe gitmek gibi bir değişikliği kastetmiyoruz; demek istediğimiz bu buluşma saatlerine neşe katmak. Nasıl mı?

Bir grup harika insanla geçirdiğiniz bu vakitlerde attığınız kahkaha miktarını ve edineceğiniz süper anıları artırmak için size önerilerimiz var. Bir daha toplandığınızda bu beş öneriden birini yapmayı denerseniz, ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız:

Pijama partisi: Bu önerimiz çocukluk yıllarına dönmek isteyenler için ideal! En büyük boy bir pizza söyleyin ve herkes pijamalarıyla gelsin. Oje sürün, makyaj yapın, film izleyin. Bir de, büyük boy bir Nutella'nız hazır olsun. İhtiyacınız olacak.

İçki oyunuyla film akşamı: Ortak olarak sevdiğiniz bir filmi seçin ve özel bir içki oyununa başlayın. Mesela, klasik bir romantik komedi filminde havaalanına koşarak aşkını ilan eden karakter gib klişe sahnelerde içebilirsiniz. Ya da bir aksiyon filmini seçerseniz, baş karakter biraz sonra yapacağı şeyi açıkladığı her an, elinizdekini dikebilirsiniz. Daha filmin ortalarına gelmeden çakırkeyif olmanız muhtemel.

Klip çekimi: İnanılmaz eğlenebileceğiniz bu öneriyi uygulamadan geçmeyin! Sizin ekip hangi şarkıları seviyorsa, onlara uygun giysiler, saç ve makyajlarla Youtube fenomenlerine taş çıkaran bir klip çekin! Çekim hazırlıkları ve sırası çok eğlenceli, o kesin. Ama esas kahkaha tufanı, çektiğiniz klibi izlerken kopacak.

Pinterest partisi: Kadınların gizli zevki Pinterest'teki kendin-yap topuzlar, gece makyajları ve çiçekli taçlar'dan hangisini yapmak istiyorsunuz? Bu akşam toplandığınızda o kendin-yap modelleri gerçekten yapılabiliyormuymuş, hep birlikte test edin. Merak etmeyin, kahkahası garanti.

Özgür yanıtlar: Siz birlikteyken grupta ilişkisi olanlara partnerlerinden mesaj gelirse, başkası yanıtlasın. 'Senden ayrılıyorum!' gibi acımasız cevaplara yer olmayan bu oyunda inanılmaz eğlenebilirsiniz. Diyelim, erkek arkadaşınız 'Bizimkilerle Avrupa Şampiyonası'na gidebilir miyim?' diyor ve giderse bir hafta kalacak. Cevabı yazma sırası kimdeyse, 'Evet' yazıp gönderebilir. Kurallar böyle!

Yazı: Hande Öztürk

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.