EVET EVET EVET!

Sevgilinizi gerçekten şaşırtmak istiyorsanız bu alternatiflere mutlaka göz atın.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 02 Haziran 2015
EVET EVET EVET!
Artık nasıl evlendiğiniz kadar evlilik teklifini nasıl aldığınız da çok önemli! Romantik bir akşam yemeğinden sonra bir yüzük geleceğini herkes tahmin eder! Gelin adayını gerçekten şaşırtmak ve mutlu etmek istiyorsanız bir de bu alternatifleri düşünebilirsiniz.

1.Fotoğraf Kabini: Sevgilinizle bir fotoğraf kabinine gidip normal bir şekilde fotoğraf çekinirken birden cebinizdeki yüzüğü çıkarın! Vereceği tepkiler zaten kabin tarafından otomatik olarak çekilecek ve böylece sonsuza dek saklayabileceksiniz.

2.Midyede Tektaş: Sahilde romantik bir akşam yemeği yedikten sonra midye kabuğunun içine yerleştirdiğiniz tek taşınızla sevgilinize teklif yapabilirsiniz.

3.Balonda Tektaş: Uçan bir balonun içine yüzük yerleştirip balonu şişirin, ucuna da ‘Beni Patlat' yazan bir kağıt bağlayın. Teklifiniz hazır!

4.Teknolojik Teklif: QR kodlarını artık özelleştirip kolye ya da yüzük gibi hediyelik eşyalara bastırabiliyorsunuz. Bu kodu telefonunuza okuttuğunuzda ekranda ‘Benimle evlenir misin?' yazacak.

5.Kupada Teklif: En sevdiği kupanın dibine ‘Benimle evlenir misin?' yazıp, çok güzel bir kahve hazırlayın! Kahvesi bittikten sonra teklifi görür ve cevabı verir!

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.