SEVGİYİ ANLAMANIN 8 ADIMI

Sizi seviyor mu? Bir türlü emin olamıyorsanız, 8 adımda anlayabilirsiniz...Seni seviyorum! İki küçük kelime. Söylemesi keyifli hem de kolay. Öte yandan nedense erkeklerin ağzından alabilmek için türlü uğraşlar veriyoruz. Utangaç olduklarından mı? Nasıl diyeceklerini bilemediklerinden mi? Tabii ki, bir şekilde size itiraf etmek için kendi yöntemleri var... Elbette seviyorlar da ama bakalım sevgilerini nasıl anlayabilirsiniz...

Sebepsiz yere gelen mesajlar
«Hava da ne kötü değil mi?», «Uyandın mı?»... Bu mesajların pek de romantik bir anlamı olmadığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü erkek arkadaşınızın sevgisini söylemesinin en kurnaz yollarından biri. Sizi düşündüğünü gösteriyor ve bir bahane buluyor kendine. Ama erkek arkadaşınız bunu yapmıyorsa elbette sizi sevmiyor demek değildir. Buna benzer başka ‘teknikleri' tercih ediyor olabilir... Neler mi? Okumaya devam!

Sürekli bir göz kontağı kurma çabası
Bakışmanın etkisini yabana atmayın. Göz kontağı baştan çıkarmanın en iyi yolu ve aşkın kanıtı aynı zamanda! Arkadaşlarla bir bardasınız ve size uzak bir köşeden aralıksız bakıyor. Bu demektir ki: «Senin yanında değilim ama gözlerimi senden alamıyorum ve sana bakarak bunu anlatıyorum»... Çok zarif değil mi?

Sizi dikkatlice dinler
Bir ilişkinin en önemli açılarından biridir karşımızdakinin ne dediğine odaklanmak. Gününüzü anlatırken ya da arkadaşlarınızdan bahsederken size bakmayı ihmal etmiyor ve sizi dikkatle dinliyorsa anlayın ki anlattıklarınız onun için önemlidir, hepsini dikkate almaktadır, dahası sizi fazlasıyla önemsemektedir.

Etİketler