TINDER'İ YENİDEN KEŞFEDİYORUZ

Tinder nedir, nasıl çalışır, artı ve eksileri nelerdir tekrar gözden geçiriyoruz

Etrafınız bir şeyler yaşama ihtimaliniz çok düşük olan insanlarla çevriliyse ya da biraz eğlenmek istiyorsanız online tanışma siteleri ya da uygulamaları çözüm olabilir. Tinder'ın da online tanışma aleminin en yeni ve en sevilen üyelerinden biri olduğu düşünülürse, nasıl çalışır, artıları, eksileri nelerdir tekrar bakmakta fayda var.

Tinder, tüm işletim sistemlerinden indirilebilir bir online tanışma uygulaması. Basitçe anlatacak olursak, üye olduktan sonra yaş aralığı ve kilometre belirliyorsunuz, daha sonra ise uygulama sizin seçeneklerinize uygun adayları karşınıza çıkartıyor. En fazla beş fotoğraf koyma hakkınız olan uygulamada; beğendiğiniz adayları sağa, beğenmediklerinizi sol tarafa kaydırıyorsunuz. Eğer beğendikleriniz de size beğenmişse tebrikler, eşleştiniz! Daha sonra eğer isterseniz bu kişiyle uygulama içinde özel konuşma yapabiliyorsunuz.

Tinder'ın artıları neler?
Reddedilme ihtimaliniz çok düşük. Yani mantık olarak sadece karşılıklı olarak beğendiğiniz kişilerle konuşabildiğiniz için kişinin direkt olarak sizi reddetme ihtimali yok. Tabii konuşmaya başladıktan sonra işler yolunda gitmezse, o başka; onun garantisini size kimse veremez! Uygulamanın diğer bir artısı da normal hayatta utangaç olan insanlar için. Biriyle tanışmakta ya da muhabbete girmekte zorlanan insanlar, Tinder'da birçok kişiyle tanışıp, sohbet edebilir. İlla bir şeyler yaşamak zorunda da değilsiniz, Tinder'ı sadece zaman öldürmek ve can sıkıntısını gidermek için kullananlardan biri de siz olabilirsiniz!

Etİketler