ACADEMIA'DAN SIRA DIŞI ONLINE ALIŞVERİŞ DENEYİMİ

Academia’nın zamanın ve mekanın ötesindeki ilk ve tek mağazası “House of Academia” açıldı.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 25 Mayıs 2023
ACADEMIA'DAN SIRA DIŞI ONLINE ALIŞVERİŞ DENEYİMİ

Bilgisayardan tablet ve mobil telefona, tüm dijital cihazlarınızdan dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerden tek bir tıkla ulaşılabilen “House of Academia”, kolay navigasyon menüsü ve yönlendirme oklarıyla mağazanın farklı bölümlerini ziyaret ederek Academia’nın hazır giyim, ayakkabı, çanta, aksesuar kategorilerindeki tüm kadın ve erkek tasarımlarını inceleme fırsatı sunuyor. Ürün üzerindeki butonlardan beden, renk gibi ürün bilgilerine rahatlıkla ulaşılabilirken, “Sepete Ekle Özelliği” hızlı satın alma imkanı tanıyor. “Arkadaşlarla Alışveriş” (Shop With Friends) özelliği ise sevdiklerinizle interaktif şekilde Academia’nın dünyasını keşfetme fırsatı sunarak alışverişlerinizi keyifli bir deneyime dönüştürüyor.

 


“House of Academia”, 60’lar modasının stil kodlarının Academia’nın kendinden emin duruşuyla yeniden yorumlandığı 2023 İlkbahar/Yaz koleksiyonlarına ev sahipliği yapıyor. Modern-retro tasarım çizgisiyle fark yaratan Academia sezon koleksiyonunu benzersiz bir alışveriş deneyimiyle keşfetmek için “House of Academia”yı ziyaret edebilirsiniz. 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.