BAHAR ENEJİSİ: KOTON SKIRTLY YOURS STYLED BY MELİS AĞAZAT KOLEKSİYONU

Koton Skirtly Yours Styled by Melis Ağazat Koleksiyonu’nun dördüncü sezonu, bahar ve yaz aylarını ilham veren zengin bir seçkiyle karşılıyor.

Her stile adapte olabilen modern ve trend onlarca etek alternatifi sunan Koton Skirtly Yours Styled by Melis Ağazat İlkbahar-Yaz’21 Koleksiyonunda, volanlar ve floral etki göze çarpıyor.

Mavi beyaz ve kırmızı renklerin, turuncu ve yeşilin canlı tonlarının yanı sıra toprak tonlarının öne çıktığı 3 farklı gruptan oluşan koleksiyonda 24 parça yer alıyor. Zamansız pötikare desenlerin de yer aldığı koleksiyonda, setli takımlar ve etekleri  tamamlayan örme üst gruplar koleksiyonun ana parçalarını oluşturuyor.


Deneyimli moda direktörü Melis Ağazat işbirliğiyle hazırlanan, sıcak ayların tüm canlı renklerini barındıran koleksiyondaki mini ve midi boy etek kombinler, günün her saatine uygun konforlu ve stil sahibi bir görünüm vadediyor.

Sezonun en trend eteklerinde zengin model ve kesim seçenekleri sunan Koton Skirtly Yours Styled by Melis Ağazat Koleksiyonu’na seçili Koton mağazalarından, Koton.com ve Koton uygulamasından ulaşabilirsiniz.