BEYMEN CLUB İLKBAHAR-YAZ 2021 KOLEKSİYONU: KEŞFETMENİN YENİ HALİ

Doğadan, keşfetmenin heyecanından, hızla değişen dünyadan ve sanattan ilham alan koleksiyon, dinamik bir yolculuk vaad ediyor.

Feminenliği dengeli bir yalınlıkla harmanlayan BEYMEN Club 2021 İlkbahar/Yaz Kadın Koleksiyonu; cesur, konforlu ve güncel tasarımları, yeni form ve kalıplarıyla sezon trendlerine göz kırpıyor. BEYMEN Club kadının enerjisini yansıtan koleksiyon, yedi farklı teması, sanattan ilham alan desen anlatımları ile modern kadınlara kendini daha özgür ve yaratıcı ifade etme fırsatı tanıyor.

Tropikal desenli keten şort takımlar, elbise ve gömlekler modaseverlere yazın gelişini müjdeliyor. Mint ve somon tonları, vichy kumaşlarla tasarlanan pantolon, bluz ve ceketlere eşlik ediyor. Naturel kumaşların bu desenlerle birleşerek doğallığa yaptığı vurgu ile tasarlanan ürünler, sanat galerisinden ilham alınarak tasarlanan fırça darbeli desenler ve grafik oyunlarının ön planda olduğu tasarımlar yaz kombinlerinin vazgeçilmezlerini oluşturuyor.

Casual giyimi, doğanın yalınlığı ile yeniden yorumlayan BEYMEN Club Erkek 2021 İlkbahar Yaz Koleksiyonu; dinamik tarzı, farklı doku ve renkleriyle erkekler için özgür kombin seçenekleri sunuyor. BEYMEN Club’ın ikonik keten gömlekleri ve polo pike t-shirtleri geniş renk skalalarıyla yazın sıcak enerjisini gardıroplara taşıyor. Modern ve dinamik şehir silüeti, daha genç bir tavır ile karşımıza çıkan form ve detaylarla bütünleşerek BEYMEN Club erkeğinin güçlü duruşuna vurgu yapıyor. Markanın ikonik logosu, monogram grafik baskı ve nakışlar ile t-shirtlerden iç astarlara kadar uzanan detaylarda karşımıza çıkıyor.  

Yeni sezonu natürel tonlar ile karşılayan BEYMEN Club, casual giyime yepyeni bir kimlik kazandırıyor. Bej, mavi, toprak tonlarını, triko ürünler, ketenli ve pamuklu kumaşlar ile harmanlayan koleksiyon erkek giyimine modern ve yalın bir tarz katıyor.