CALZEDONIA’DAN ÇOK IŞILTILI KOLEKSİYON: LIMITED EDITION

Yazın en ışıltılı hali Calzedonia’da..

Tüm dünya ile 25 Nisan’da aynı anda satışa giren Calzedonia Limited Edition koleksiyonu ile yaz ve plaj sezonuna çok iddialı bir giriş yapıyor. Her yıl olduğu gibi plaj modasında dikkatleri üzerine çeken Calzedonia 2022 plaj koleksiyonu ile bu defa bambaşka bir yaklaşım izliyor. İlk defa olarak limitli sayıda ürettiği bir koleksiyon ile sezon açılışı yapacak olan Calzedonia hem iddialı hem de ışıltılı parçalar sunuyor.

Calzedonia’nın ilk sınırlı sayıda üretilen Beachwear koleksiyonu ilhamını dünya Jet-Set’inden alıyor. Bu eşsiz ve rafine koleksiyon ne istediğini bilen ve tarz olanlara sadece calzedonia.com.tr üzerinden sunuluyor.

Bond filmlerindeki kızları andıran bu sofistike koleksiyon romantik bir çekicilik ve cazibe sunuyor. Balconette sütyen kesim üstler ve yüksek belli altlardan oluşan kapsül koleksiyon ışıltılı ve parlak detaylarla veya kemer gibi aksesuar ile süsleniyor.

Daha seksi kesime sahip olan üçgen üstler veya ipli altlar ise simli ve pırıltılı süslemeler ile hem bronz teninizi ortaya çıkarmaya hazırlanırken, vücut hatlarınızı da öne çıkaracak. Güneş battıktan sonra bile giymeye devam edebileceğiniz plaj eğlencelerinizde, kokteyl partilerinde size eşlik edecek bu eşsiz parçaları dilerseniz blazer bir ceket ile bile kombinleyerek hem seksi hem de şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Tüm yaz boyu size tarz ve ışıltı getirmeye hazırlanan Calzedonia’nın limitli sayıda ürettiği bu parçaları yazın plajda, havuz kenarında, teknede keyif yaparken veya gün batımında aperitifinizi alırken giyebileceksiniz.